Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Korábban már szedtem clostit,...

Korábban már szedtem clostit, ami mellett terhes is lettem, de félek, hogy segíteni fog-e újra. Valakinek tapasztalat? Ha már egyszer használt reménykedhetek újra?

Figyelt kérdés
Akkor sajnos két héttel a pozitív teszt után elment a baba. Egy évet vártunk, elég hosszú ciklusaim voltak 35-42 naposak. Spontán nem lettem terhes, most újra felírta az orvos és ma fog elfogyni az első doboz. Ha egyszer már segített most megint jónak kell lennie?

2012. febr. 29. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Hát elvileg jónak kell hogy legyen!!Én most először szedtem clostit!egy hét mulva van a nem várt.Kiváncsi vagyok hogy használt-e.
2012. febr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor nekem összejött, akkor a 22. naptól fájt elviselhetetlenül a mellem. Szorítok, hogy sikerüljön!
2012. febr. 29. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Köszi szépen!hát a hasam fájdogál jobb oldalon meg sokszor pisilek meg átlátszó folyásom van kevés nem sok!én is szorítok neked!
2012. febr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én minden hónapban nagyon hihető terhességi tüneteket produkálok, aztán semmi. Szóval erre ne adj, majd csak utólag! A barátnőm mindkét csemetéje az első Clostis hónapban sikerült, a másik barátnőmé a 3.-ban! Én is szedtem, nekem nem jött be, elvékonyodott tőle a nyh.-m. Szorítok!
2012. márc. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!