Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Megemeltem a 3 éves...

SOS! Megemeltem a 3 éves fiamat és valami pattnást éreztem a hasamban. Nem görcsölök. Mi lehetett az? Aggódom!

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
terhes vagy?
2012. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
24 hetes vagyok. Bocsánat, azt elfelejtettem odaírni.
2012. okt. 12. 19:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagy butaság volt meg emelni. De ha nem görcsölsz és vérzel, talán nincs gond. Legközelebb mikor kell orvoshoz menned?
2012. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom és nem fogom soha többet amíg ez a kislegény a pocakomban van. Sajnos egyedül vagyok vele itthon 3 hétig, nincs segítségem. Legközelebb hétfőn kell mennem orvoshoz.
2012. okt. 12. 19:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem lesz bajod, és sokszor igenis, meg kell emelni. Nekem 2,5 év van a gyerkőcök között, és emelgettem, a nagyot, soha nem volt gond.

Pihenj le, egyél magneb6-ot.

2012. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Könnyű azt mondani, hogy butaság megemelni ... Ugyan mit csináljon az ember a már meglévő gyerekével????

Ha nem vérzel, nem fáj semmi, me aggódj. Próbálj most picit többet pihenni. (Bár ezt is könnyű mondani ... )

18 hónapos kisfiú anyukája

2012. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Menj sztk orvoshoz holnap. 3 évest NEM KELL emelni!!!!! Én sem teszem. A 1,5 évesemet emelem, teszem-veszem, de ő 10kg, a 3 éves pedig közel 18kg. Azért van különbség. Ő az ölembe ül. Soha többé ne emeld fel, még babát vársz!!!!!
2012. okt. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Én úgy mondtam, hogy butaság volt, hogy van egy 4 évesem és egy 16 hónaposom otthon, most 9 hetes terhes vagyok.

Tehát nem "csak úgy" dumálok.

2012. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még csak 14 hetes vagyok. Van egy három és egy másfél éves kislányom. A három évest egészen múlt hétig felemeltem a hintába. 17 kiló... Ma szegénykém ott sírt a játszótéren, hogy emeljem a hintába... Pedig megbeszéltük, hogy mostmár nem lehet...

Remélem, veled sincs gond. Ha bármi furcsát éreznél, menj be ügyeletre. Biztos ami biztos

2012. okt. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!