Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyit nőtt a melletek...

Nektek mennyit nőtt a melletek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
nekem minimum a 2x lett az eredetihez képest, és még most is nő. szerencsére nem voltak nagyok akkor.
2012. okt. 13. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem eleve iszonyat nagy volt (85DD-s, vagy 85E-s melltartót hordtam), ehhez képest szerencsére nem nőtt sokat, van 2 régi amit még ma is hordok, de igazán kényelmes az, amit pár hete vettem, ez 85F-es.

Remélem, ha lesz tejem, nem nő tovább, mert már így is mindenki a melleimmel beszélget :))

33hkm

2012. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok es szinte semmit, bar az igaz hogy a regi melltartoim nem kenyelmesek ezert vettem ujakat de a kosarmeret a regi, csak mas fazon. szerintem majd szules utan kell vennem egy kosarral nagyobbat, C kosarast.
2012. okt. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neeky89 válasza:

Én 19 hetes vagyok most. 75/A-ról eddig 80-85/C-re nőtt. Nem tudom mi lesz a végére :/ De nekem már most is túl nagy, kényelmetlen, feszül, amíg nem vettem megfelelő melltartót mindig "felforrt" a mellem.

Azt mondják a végén még nőni fog...

2012. okt. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem sajna nem nőtt túl sokat, 75B-ről 80B-re.

Bár azt mondják szoptatáskor még nőni fog..

36 hkm

2012. okt. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!