Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már vkinek cisztája és...

Volt már vkinek cisztája és egyben terhessége? Lehetséges ilelyen? A teszt-. Már 10napja késik, mindjárt megön érzés, stb.

Figyelt kérdés

#ciszta-terhesség #megjön-érzés
2012. okt. 13. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A nővéremnek volt. A napokban volt 17 éves a lánya. Azt mondták a ciszta majd menet közben felszívódik.
2012. okt. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nekem is felszivódott kb.2hónapja de félek nem sikerült és megint ciszta.a megjön érzés egész multhónapban volt mellette sok fehéres átlátszó nyúlos folyással szurkálos érzéssel a hüvelyemben is kb.3hétig, utána elmúlt és mióta késik krémes fehér folyásom van de nagyon kevés.a melleim is nőttek duzzadtak a bimbóm is fáj néha és mintha szurkálnák késsél.
2012. okt. 13. 09:48
 3/21 A kérdező kommentje:
ja,és ilyen sokáig még nem éreztem megjön érzést stb...
2012. okt. 13. 09:52
 4/21 A kérdező kommentje:
nekem is felszivódott kb.2hónapja de félek nem sikerült és megint ciszta.a megjön érzés egész multhónapban volt mellette sok fehéres átlátszó nyúlos folyással szurkálos érzéssel a hüvelyemben is kb.3hétig, utána elmúlt és mióta késik krémes fehér folyásom van de nagyon kevés.a melleim is nőttek duzzadtak a bimbóm is fáj néha és mintha szurkálnák késsél.
2012. okt. 13. 09:53
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem is a terhességem elején volt egy 5 cm átmérőjű cisztám az orvos mondta hogy a sárgatestből kialakulhat.

Nekem a 12 hétre teljesen felszivodott

2012. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi a választ,szerinted van esélyem a babára?nemtudom hányadik hétben vagy azóta de boldog baba várást kivánok.
2012. okt. 13. 10:02
 7/21 anonim ***** válasza:

Ha a teszt negatív, akkor jó eséllyel nem vagy terhes.

De egyébként terhesség alatt is alakulhat ki ciszta, méghozzá a sárgatestből. Azt nem szabad bántani.

2012. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nekem is megvolt a cisztám a 12 heti UH -on még látszott, azt mondták vagy felszívódik vagy nem, a babát nem befolyásolja. most vagyok 33 hetes, és minden rendben eddig.

ugyhogy tesztelj még egyet hátha :)

2012. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszi tesztelek még1.te milyennel teszteltél?boldog babavárást kivánok.
2012. okt. 15. 12:17
 10/21 anonim ***** válasza:
szia, utolsó vagyok. azt hiszem facielle... DM ben vettem nem volt drága olyan 1000 ft körül. szorítok neked :)
2012. okt. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!