Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogtátok fel tényleg...

Szundika20 kérdése:

Mikor fogtátok fel tényleg hogy babátok lesz?

Figyelt kérdés

És nem féltetek attól hogy nem fogtok hozzá kötődni?

Volt valami félelmetek?

Köszönöm a válaszokat!!!:))



2012. okt. 13. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett baba,első babánk,és egész életemben erre várta, hogy itt legyen bennem.Egy percre nem fordult meg olyan a fejembe amit írtál.Félelmem max az első pár hétben volt de csak azért mert a net tele van rémtörténetekkel.De most már nem olvasok ilyeneket.
2012. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon régóta vártam egy babára, ezért is rettentően örültem, amikor a második próbálkozásra összejött a kis picur. Az 5. héten teszteltem, nagyon örültem! az álom azonban tegnap véget ért, a 8. héten elvetéltem. Hihetetlenül üresnek érzem magam, hihetetlenül hiányzik a pici. :(
2012. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Borzasztóan sajnálom 4 hónapja vetéltem el én is 8 hetesen orvos miatt... 4 napig vetéltem és 2 és fél hónapig véreztem.. mai napig nem állt helyre. Ezt csak azért írtam le neked, hogy ne aggódj pontosan tudom hogy milyen rossz én is átéltem sőt... szépen lassan jobb lesz eltelik 3 hónap és újra lehet próbálkozni ilyenkor sokkal nagyobb az esély hogy sikerül gyorsan a baba... Persze ha nem szeretnél nem kell... Én se szerettem volna még becsúszott..nem is számítottunk rá sőt... Ha gondolod írj privibe =) és köszönöm hozzászólásod...

2012. okt. 13. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En most kezdem igazan valosnak erezni, amikor mar keszitjuk a kisagyat, veszunk neki dolgokat. Most mar olyan valosagos :).


29h km

2012. okt. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Én még most sem fogtam fel teljesen,hogy anyuka leszek(vagyok).Néha még most is úgy érzem,hogy ez csak 1 álom,és mindjárt felébredek.Néha vannak bennem félelmek,pl:hogy milyen anya leszek,és néha megijedek attól,hogy egy életen keresztül felelősséget kell vállalnom valakiért.Félek attól,hogy ha majd megbetegszik,akkor lelkileg mindig erős leszek-e és fogok-e tudni neki segíteni maximálisan.Amikor ezekbe a dolgokba jobban belegondolok,akkor előjön bennem egy kis félelem,de szerencsére van egy szerető férjem,aki mindig támogatott és mindig fog is,és együtt fel fogjuk tudni nevelni őt a legjobb tudásunk szerint :) Ez megnyugtat.


10+4 hkm

2012. okt. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a lényeg lemaradt:szerintem majd akkor fogom 100%-ig felfogni,hogy kisbabám lesz,amikor már érezni fogom a mozgását,és nagyokat fog rugdosni :D
2012. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amikor kezembe tartottam a pozitív tesztet, kicsit megdöbbentem. Tervezett volt a lányunk, de nem hittem, hogy rögtön össze is jön. Iszonyat nagy szerencsénk volt!!!


Teltek a hetek-hónapok.. elmúlt a kritikus 18 hét (hánytam, szédültem, volt minden!).

Elmentem a terheléses vércukor levételre és akkor kérdezték, hogy hány hetes vagyok. Közöltem, hogy 6. hónap .. És akkor esett le! Te jó isten! Mindjárt szülök, de jó! Alig várom :)))


Ettől a perctől beindult az igazi "anyaság-apaság" és vásároltunk, terveztük a picink szobáját/életét.


Sosem féltem, hogy nem kötődöm hozzá. Nem is tudnám "lekaparni magamról", de a páromról sem! Ő az igazi szerelem! :)))

2012. okt. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
eloszor 10 hetesen fogtam fel, amikor az orvos kiirt rizikos terhesseg miatt,aztan a 17 heten visszamentem dolgozni, zajlott tovabb az élet, gondoskodtam a négyévesunkrol, vittem tulorakat, stb.31. héte utan maradtam végleg otthon és ott fogtam fel igazán, hiszen most már itthon vagyok, vege az évek alatt megszokott ritmusnak, kozeleg a vége, nehezebb feloltozni stb, és foleg tobb idom van gondolkodi, hogy mint lesz ha majd négyen leszunk:) kicsit félek, mivel mindig mindent tul jol akarok csinalni, es ez most oriasi kihivas lesz...es picit félek a nagyfiam miatt, aki 4,5 évig mégiscsak egyedul volt, remélem, jol fogja venni o is:) és még attol, hogy tudok e majd mindkettojukre ugy figyelni, ahogy szeretnek..bizok benne, hogy tudni fogjuk, mi a jo:)
2012. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
talan az osanya tipusok most fanyalogni fognak, de amikor 35.hetesen abbahagytam a munkat, akkor tudatosult bennem, aztan amikor megszuletett, minden a feje tetejere allt, kb 3 honapig nem voltam magamnal, ugy ereztem ez nem nekem valo. 3 honapos volt amikor nagy csaladi osszeroffenesen kezrol kezre jart a fiam, es egyszerre arra lettem.figyelmes, hogy szo szerint "szemezik" velem. kb 2 meterre ultem Tole egy sarokban, elveszve ereztem magam, es O olyan melyen a szemembe nezett es elmosolyodott, hogy ott valtam igazan az O anyukajava es O az en egyetlen pici fiamma. akkor tudatosult bennem, hogy mi is tortent az elmult egy evben. szoval ne aggodj ha nem jon az erzes rogton!:-)
2012. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!