Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor lefele fordult a...

Amikor lefele fordult a babátok mit éreztetek, milyen volt utána a mozgása? Miben változott?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én utána már csak a köldök felett éreztem rugdosni, alul egyáltalán nem. Érezni is kívülről ahogy odanyomja a talpacskáját, vagy könyökét a hasamhoz.
2012. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt nem ereztem mikor fordult be, pedig a 35 heten volt, viszont a labacskaja fent rugdos a bordamnal ,de en alul es erzek motoszkalast neha :) gondolom az meg a keze.
2012. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. 30 héttől van célirányban :) hát a popsikáját kinyomja néha a bordáim alatt, én is érzek motoszkálást alul. általában a bal oldalamon látom, hogy végigszánkázik a lábával, kezével. néha igen erősen oldalba rúg, bordáimat is eltalálta már párszor, amikor oldalt feküdtem. ja és persze egyre erősebben :)
2012. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Hát az változott, hogy előtte élveztem a rúgásait, utána pedig ha beindult, akkor úgy rúgott bordán, hogy állandóan lila voltam. Volt mikor két bordám között púposodott ki a lába. A doki is először csak nézett mitől vagyok lila, nem merte megkérdezni, hogy ki vert meg. De közöltem vele, hogy a gyerek volt:-). Ja meg a gyomorszàjam se úszta meg, egy rúgás= egy hányás. Mikor beilleszkedett a feje, az egy megkönnyebbülés volt! Ez az elsővel volt csak, a második fiam törökülésben volt végig, ő nem is rugdosott igazán, csak mocorgott.
2012. okt. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!