Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tiszaújvárosban Dr. Marosi...

Tiszaújvárosban Dr. Marosi Gyula (szülész-nőgyógyász) főorvosról mi a véleményetek? Aki jár hozzá?

Figyelt kérdés
Elég sok rosszat hallottam róla,hogy elszúrja a terhességeket.Félek tőle és ő lett az orvosom.Szerdán voltam nála 10 hetes UH-on,de még csak annyit sem mondott,hogy meg vannak-e a babám kezei-lábai.Az ülőmagasságát mondta meg,meg a szívhangját kereste meg és ennyi.Meg annyit láttam a monitoron,hogy már mocorog a babám.Majd a 12 heti UH-ra kell visszamennem.
2012. okt. 13. 19:35
1 2 3
 1/23 Kissbe ***** válasza:
Szia!Én is Tiszaújvárossban lakom,nála kezdtem,úgy gondoltam,hogy ha minden rendben lesz csak a legvégén fogadok orvost.Én nagyon szerettem őt,rendes is volt.De kicsit megváltozott a véleményem.4hetestől jártam hozzá,mert nem látta a terhességem,igy minden héten egyszer kellett mennem.Pedig otthon két teszt is pozitiv lett.Végülis 6hetesen vérzéssel mentem be hozzá a Barcikai kórházba.Akkor már látott valamit,nagy nehezen,ki is irt táppénzre.Azt mondta,biztos megerőltettem magam,pedig én nagyon vigyáztam!Aztán egyik szerdán mondta,hogy pénteken(2napra rá)menjek vissza,az lett volna a 12hetes ultrahang,ami ugye fontos,és nem lehet hetekre elhalasztani.Mentem,és még rendelés se volt,sőt,még következő héten is szabin volt.Azt mondták a helyettesitő nem végezheti el a 12hetes uh-ot.Szóval elég ideges voltam,mert egy hetet nem várhattam,igy be Miskolc kórház,nagyon rendesek voltak!!!Azt mondták a vérzések azért vannak,mert a méhlepény fedi a méhszájat,csak néztem...Kérdezték,ezt eddig nem tudta?Mondtam,nem mondta nekem az orvos,pedig direkt rákérdeztem,hogy jó helyen tapad-e?!Azt mondta Marosi:igen.Szóval kicsit ki voltam,hogy a 12heti uh-ra behivott,mikor még rendelés se volt,ki se volt irva szerdán,hogy nem lesz.És nem vette észre,hogy hol tapad?Ezután orvost fogadtam Debrecenbe,mert sajnos azóta is voltak gondok a vérzéssel,kórházba kerűltem 2hétig...22hetes 2napos kismama.
2012. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy hentes. még soha nemfájt úgy vizsgálat,mint nála. a saját dokimnál meg sem érzem. arról nem is beszélve,hogy azért mentem hozzá,mert reggel pecsételtem és csak tiszaújba volt buszom. mondom próba szerencse,hátha van rendelés. volt is,már 1 órája elkezdődött,nah mondom magamban még a földszinten,hogy akkor várhatok vagy 4-5 órát,mire sorra kerülök (mert ugye minden más (normális) doki rendelésén óriási a várakozási idő. hát felértem az emeletre,elmentem pisilni,mire kijöttem,már engem kerestek hogy hol vagyok. már elsőre is furcsa volt,hogy rögtön én következem? mire kijöttem értettem miért nincsen senki a rendelésén. biztos vagyok benne,hogy ugayn olyan diplomája van mint minden más dokinak és biztos sok egészséges baba születik nála, de a saját dokimat ismerve ég és föld a különbség!

Sokat látlak itt kérdezni és válaszolni,ha ajánlhatnék egy dokit (és van rá úgy 2 havonta 6E ft a családi kasszában),akkor Gubás Pétert ajánlanám a megyeiben, a magánrendelése a sétálón van, (még a buszt is kényelmesen eléred onnan). csütörötökönként rendel. csak telefonos egyeztetéssel lehet elmenni hozzá,de végtelenül rendes,ha szeretnéd,megadom a számát!

2012. okt. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Én is jártam hozzá és nem voltam elragadtatva. Kedves volt, de szakmailag nem egy főnyeremény. Sajnos úgy tudom, hogy Tiszaújvárosban sztk alapon más nőgyógyász nincs is, úgyhogy nem egyszerű a szitu. Sokan inkább fogadnak orvost Miskolcon vagy Debrecenben, ahogy az előttem szólók is. Szerencsére én már elköltöztem Bp-re, így én itt szültem, de egy szó mint száz, én sem ajánlom! :(

Neked viszont szép és problémamentes babavárást kívánok! :)

2012. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!Hát nekünk nincs arra pénzünk,hogy fogadott dokink legyen,és nem is szeretnénk,mert mi úgy gondoljuk a férjemmel,hogy nagy hülyeség és pénzkidobás!Így első alkalomkor én sem voltam tőle elragadtatva,de ha megyek legközelebb és nem mond semmit a babáról akkor majd kérdezgetek!!
2012. okt. 16. 13:41
 5/23 Kissbe ***** válasza:
Nem is kell fogadott orvos,de mivel nekem több propléma is volt,igy nem gondolkoztunk.Azóta hálistennek minden rendben van.De sajnos veszélyeztetett vagyok.Az én orvosomról annyit,hogy összesen két alkalommal fizettem ki a maszek rendelését,mert 3.alkalomtól már a Klinikára hiv,és ott nem kell pénzt adni.Csak szüléskor fogok,és azt se mondja meg mennyit adjak,amennyit gondolok.
2012. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Engem többször félrediagnosztizált.Nem tudom miért nem cserélik már le,vagy legalább lenne valami váltó orvos,akivel ketten csinálják a rendelést,hogy az ember választani tudjon kihez megy.A lényeg,hogy Én sem ajánlom,Miskolcra járok dokihoz.
2013. febr. 18. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Tiszaújba ő a nőgyógyász is..én majd hozzá akarok menni..de akkor ezek szernint nem valami jó doki?
2013. okt. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
nagyon messziről kerüld el!! !!!''!
2013. okt. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ma voltam nála...

valami borzalmas volt.

6 hetes kismama vagyok elvileg(szívhangot nézett ma) de már 2 hete is 6 hetes voltam... azt se mondta mikor menjek vissza, mit kell csinálni. semmi. bunkó volt.de nem csak vele, hanem a kísérő barátnőmmel is. most azon vagyok, hogy Miskolcon orvost keressek..

2013. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
dr. gubás pétert ajánlom!
2013. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!