Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 . héten a mehszaj értékem...

36 . héten a mehszaj értékem meg mindig 3000. Ezek szerint túl hordom majd a babamat?

Figyelt kérdés

Kb.3hete fáj a szemeremcsontom valamikor menni is alig tudok.de a mehszaj teljesen zárt.

Hogy van ez ?



2012. okt. 14. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

36-ik héten még mit akarsz?

A terhesség 40 hét, ezután hordod csak túl. vagy is van még 4 heted.


Az elsö babámnál 3 centire nyitva voltam a 30-ik héttöl és 42-ik héten szültem.

A másodiknál a szülés elötti napon még csak 1 centire voltam nyitva májd másnap megszültem 3 óra alatt, pont a kiírt napon.

2012. okt. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jolvanna.első baba nem tudom hogy zajlik azért is kérdeztem.

De köszönöm a valaszodat

2012. okt. 14. 10:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez nem jelent semmit! Én úgy kezdtem el vajúdni, hogy még zárva volt, mire a kórházba értünk, akkor is még alig 1 ujjnyira voltam nyitva, pedig nagyon fájt, rá 2 órára már bő 2 ujjnyira. Azért is tartott nekem olyan sokáig a vajúdás, mert zárt méhszájról kezdtem.
2012. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, mint te, de ez nem jelenti azt hogy túl fogod hordani. A szeméremcsontod meg valószínűleg azért fáj mert a baba nyomja.


36hkm

2012. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent, én is zárt voltam végig. 38 hetesen és egy naposan, éjszaka 11 órakor kb 5 perc alatt tágultam és nyíltam 4 cm-ert. Na ezt onnan tudom, hogy bent voltam a kórházba és 11-kor fájásokkal jelentkeztem a nővéreknél, hívták a dokit megvizsgált azt mondta nyílik a méhszáj, tágulok és menni kell fel a szülészetre, mire összeraktuk a nővérkével a csomagom, és felmentünk a szülészetre, kb 5 perc volt, 4 centire voltam kitágulva.
2012. okt. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36. héten még nekem is 3000 volt, 38. héten már 2100.
2012. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!