Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes a kedvesem,...

28 hetes terhes a kedvesem, és a doktor úr azt mondta neki, hogy a méhnyak megrövidült, és alig van zárt állapotban. Kelle e koraszüléstől tartanunk?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta, hogy No munka , No nyaralás stb.. csak otthoni pihenés.
2009. aug. 6. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Koraszüléstől nem feltétlen kell tartani, sokan ilyenkor még kihúzzák a végéig, sőt, túl is hordják.

A pihenés mindenképp jó, mert ha fekszik nejed (és nem ül, hanem fekszik) a gravitáció nem hat a picire, nem húzza lefele, így nagyobb az esély, hogy nem nyílik tovább.

Ez a ti döntésetek, hogy mennyit tölt ágyban, és mennyi mozgást mer bevállalni.

Sokan ugyanúgy élik tovább az életüket, vagy dolgoznak mert muszály, vagy rohangálnak tovább a már meglévő kisbabájuk után, és nincs gond-de persze ezt előre nem lehet tudni, és jobb félni, mint megilyedni.

2009. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen értéket írt a doki a papírra?
2009. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Ez az én kérdésem volt. Szóval nyugodjatok meg. SOkat pihenjen. éN ezzel az értékemmel visszajöttem dolgozni másfél hét fekvés után, és úgy néz ki minden oké.ráadásul nekem nagyon korán kezdődött, ami még baljós előjel is lehetett volna.

2009. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!