Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy a babát éreztem?

Lehetséges hogy a babát éreztem?

Figyelt kérdés
Jelenleg 15hetes terhes vagyok. Arra lennék kíváncsi hogy más is volt e így ahogy én. 14héten egyik reggel a hasamon feküdtem és arra ébredtem, hogy mintha valaki belülről a hasamba rúgott. Lehetséges hogy a baba jelzett, hogy "kényelmetlen neki" Azóta nem merek a hasamon feküdni.

2012. okt. 15. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Akkor még nagyon kis gyengék,rúgást aztán végképp nem érezhetsz.3 gyerekes
2012. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki más ezért igen érezhetted a babádat, én most vagyok 14 hetes terhes és komolyan én is tegnap reggel éreztem mintha valami kis gyengéd mozgás lenne a hasamban, tuti hogy a baba volt NEM BÉLMOZGÁS szóval van akinek késöbb mozdul meg van akinek hamarabb! szerintem a babádat érezted mert én is öt éreztem!
2012. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem is hogy őt éreztem nagyon jó érzés volt :)
2012. okt. 15. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:
ne hallgass senkre, mert a te tested és te érzed öt, van aki késöbb érzi van aki hamarabb, igaz kézzel kivülröl még nem érezhetö csak a 17 hét után de te belöl már simán érezheted
2012. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lehetséges, hogy őt érezted.

mikor 14 hetes voltam folyton azt hittem, hogy őt érzem, pedig nekem csak a beleim voltak. most kezdtem el úgy érezni, hogy már 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ő az.

16-17 hetesen voltam dokinál, kérdeztem, hogy érezhetem e a babát már, mondta, hogy lehetséges, de nem biztos még.

21 hkm

2012. okt. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elsőre apróbb mozgásokat lehet inkább érezni, nagy rúgásokat inkább akkor, ha már nagyobb a babuka. Nekem először olyan volt, mintha egy lepke szárnya birizgálná belülről a hasfalamat és napról napra lehetett erősebben érezni.
2012. okt. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én először úgy éreztem, mintha kis buborékok pattannának szét a hasamban. Idő volt, mire rájöttem, hogy az a baba, nem pedig a gázok. :D 16 hetesen éreztem először.
2012. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!