Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt köztetek olyan aki...

Volt köztetek olyan aki megérezte a babája nemét, és a megérzése igaz volt? Fiut vagy lányt éreztetek? és mit szerettetek volna jobban?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 15. 11:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb a 2 hónapban mondtam, hogy nekem biztos fiam lesz...és tényleg az lett :)))
2012. okt. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én megálmodtam,2x. :-) Hogy másodjára bejön e,az majd kiderül. Mind a 2x fiút szerettünk volna (vagyis szeretnénk)


Üdv: 3 lányos,23hkm

2012. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
én is ugy érzem hogy fiam lesz! 14 hetes vagyok
2012. okt. 15. 11:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Elsőnél nem tudtam, hogy fiam lesz, csak a 20 hét környékén éreztem, hogy az lesz, 4 hét múlva derült ki, hogy tényleg:)


Viszont a lányomnál azonnal, már a pozitív tesztnél tudtam, hogy kislány, meg se fordult a fejemben, hogy lehet esetleg fiú is. Lány lett:)

2012. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Amikor megtudtam, hogy babát várok, akkor azt mondtam a páromnak, hogy csak lány lehet. Nem tudom miért, nem azért mondtam, mert kifejezetten lányra vagy fiúra vágytam volna, hanem csak volt egy érzésem és kész.

S lány lett. :)


Sógornőm viszont mindig mondja, hogy pontosan tudta, hogy fia lesz. Aztán közölte vele a doki félidőben, hogy lány. El sem hitte. Most 1 éves a kislánya, és persze imádja. :)

2012. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

nagyon sokszor álmodtam azt, hogy fiam lesz. teljesen az volt az érzésem, hogy fiút hordok a szívem alatt. el sem tudtam képelni, hogy lány is lehet. :)

16. héten kiderült, hogy mekkorát tévedtem, mivel kislányom lesz. először megdöbbentem...

mivel párom nem tudott eljönni velem az uh-ra, így telefonon mondtam el neki, hogy kislánya lesz, akkor már zokogtam... örömömben :)

azóta hozzászoktam a gondolathoz, és már alig várom, hogy elkezdhessek vásárolgatni Neki :)

21 hkm

2012. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2012. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez lehet hülyén fog hangzani, de én mind a kettőnél már a pozitív tesztnél tudtam, hogy milyen neműek!Be is jött..senki nem hitt nekem persze..
2012. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2012. okt. 15. 12:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Én mindkettőnél az ellenkezőjét éreztem, de azt nagyon határozottan:-))De az a jó, hogy így is lesz egy fiam, és egy lányom:-))
2012. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!