Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán vagy államilag támogatot...

Magán vagy államilag támogatott nőgyógyászhoz menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Várom a gyors válaszokat a fenti kérdésre, kb 4-5 hetes terhes lehetek, eddig Gáspár Leventénél voltam 2szer, de hát nem a legolcsóbb dolog...és olvastam is róla rosszat és jót is. Amúgy Zircen lakom és a kórházban is van nőgyógyászat:Tallai+egy néger pasi(a nevét hirtelen nem tudom) ők támogatottak államilag, vagy Veszprémben is van sima nőgyógyászat, bár erről semmit nem tudok,csak hogy nagyon sokat kell várni...vonatkozik ez a terhes vizsgálatokra is vajon?Tényleg nem tudom mitévő legyek, mert dolgozom és nem igazán kéne lógnom már most, de a sima állami kórházakban, csak max 4-ig van rendelés...Tudtok valami jó ötletet adni, vagy egyátalán hogy megy ez Veszprémben, hova kell bejelentkezni?


2009. aug. 7. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Terhesként az orvosi vizsgálatok napjaira igazolt, fizetett távollét jár neked, az orvos ad igazolást és azt leadod a munkahelyen, úgy fizetnek, mintha dolgoztál volna. Sokan nem tudják ezt.
2009. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez mind jó, de még nem szeretném ha tudnák, hogy mi a helyzet...

2009. aug. 7. 10:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom az első vizsgálatra ki tudsz venni egy nap szabadságot. Aztán a legközelebbi már gyakorlatilag 3 hónaposan lesz.
2009. aug. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!