Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok és...

25 hetes kismama vagyok és rettenetesen fulladok reggelente. Más is volt már így? Az orvos nem mondott rá semmi érdemlegeset.

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Éna helyedbe elmennék pulmonológiára tüdőgyógyászhoz és neki is elmondanám a problémámat. Mert ugyan nem vagyunk egyformák de szerintem nem természetes, ha valaki fullad reggelente és ráadásul neked még szinte a terhességed fele hátra van. Nincsen légzőszervi problémád esetleg ami felerősödhetett?
2012. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gabszem ***** válasza:
sajnos ez normális, nekem is sokszor volt légszomjam, de hamar elmúlt.
2012. okt. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pulmonológián voltam már, ott nem csináltak semmi vizsgálatot, csak meghallgatta a tüdőm. Ma voltam vérvételen és amíg elsétáltam a kocsitól a kórházig, többször meg kellett állnom.
2012. okt. 16. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Nem hagynám annyiban. Akkor másik orvoshoz mennék és kérném, hogy nézzenek meg és elmondanám, hogy mik a panaszok, hogy fekvésbe terhelésre is fulladsz. Igen bizonyos szintig normális ha az ember fullad a terhesség során. Na de nem fekvő helyzetben amikor semmit sem csinál. Ráadásul neked még majdnem a terhességed fele hátra van.
2012. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másik dokit keress, aki komolyan vesz! Ha Neked oxigénhiányod van, a babának is az van, és az elég baj. Én pl. asztmás vagyok, és inhalálok egy gyógyszert, anélkül már nem tudom, mi lenne. Hülye pulmonológus is, minimum egy légzésfunkciót kellett volna csináltasson. Keress új dokikat, ez nagyon fontos!
2012. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mozogj tobbet szerintem a kondiciod nulla es a terhesseg nagy teher a testnek Napi egy ora seta friss levegon esetleg uszas segit. Masik porszivozd ki a matracot es vasaloval menj vegig rajta cserelj parnatis. lehet allergias lettel az agyban levo poratkakra
2012. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!