Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetesen görcsöl a lábam...

Rettenetesen görcsöl a lábam a 36. hétbe vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

kb.fél órája nem folyamatosan időközönként görcsöl a combom illa fenekem környékéén. Elviselhető de fáj :(

szerintetek mitől van???



2012. okt. 16. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy magnéziumhiány. Nem? Szedsz magnéziumot vagy már nem?
2012. okt. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ilyenkor már nem szabad szedni, hiszen az görcsoldó..

most hogy a méh készül a szülésre, szükség van összehúzódásokra.

nekem is szokott görcsölni de megmasszírozom és elmúlik.

ellene sokat nem lehet tenni..


37 hetes kismama

2012. okt. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön töltöm a 36. hetet és még nem kell abbahagynom, tegnap mondta a dokim...ja és nekem a magnézium mellett is görcsöl...egyszer azt olvastam, hogy a terhesség egyik velejárója....
2012. okt. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gabszem ***** válasza:
nyugodtan szedjél magnéziumot, hiszen arra amúgy is szüksége van a szervezetnek, nem ártasz vele. A napi megengedett mennyiséget beveheted, 250 mg ha jól tudom. Amugy sajnos normális a lábgörcsölés terhesen, bár nekem a vége felé már nem volt ilyen.
2012. okt. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy csak a vérkeringésed lassult le azokon a helyeken. Nem feküdtél véletlen hosszabb ideig háton? Akkor lehet hogy lelassult a vérkeringés a fenekedben és a lábadban.
2012. okt. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

nem is feküdtem reggel 6 óra óta...egyszer csak elkezdődött. Most ittam egy pohár kálciumot hátha...

Magnéziumot nem szedek már egy ideje mondta a dokim meg a védőnőm hogy hagyjam abba nyugodtan.

Már csak vasat és kálciumot szedek.

Köszönöm a tippeket segítségeket

2012. okt. 16. 10:47
 7/12 anonim ***** válasza:

Tisztelt kérdező,édes babócád valószínüleg mocorgott egyet és ráfeküdt az egyik idegedre,vagy csak nyomja.Ez a dolog nyitja.Próbáld kicsit megmozgatni a babádat,hogy mocorogni kezdjen,és várj hogy elmúljon.Nekem bevált,mert rettenetesen nyomta a derekamnál az egyik ideget,és mikor dokim átmozgatta a hasamat pár órára rá megszűnt a fájdalom.


Biztosan nincsen semmi gond.De mivel a 36.hétben vagy,és ha napokon keresztül ennyire fájdalmasan fáj,és csak időközönként,nem árt egy kivizsgálás,nehogy valami más legyen a háttérben,esetleg kezdetleges szülési fájdalmak.De mint mondtam biztosan a baba helyezkedése a probléma.

2012. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen valószínű a fiam nyomhatott valamit, mert időközben elmúlt teljesen :)

Köszönöm a segítséget hasznos tanácsokat kaptam.

Már kezdtem bepánikolni... :)

2012. okt. 16. 14:48
 9/12 anonim ***** válasza:
És mitől pánikoltál be???
2012. okt. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Többen írtál már hogy szülés előtt begörcsölt ez meg az és azért.

Tudom butaság hisz még van vissza 1 hónapom...de akkoris!!

2012. okt. 17. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!