Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Müzli evés után rettenetesen...

Müzli evés után rettenetesen görcsöl a gyomrom. Miért?

Figyelt kérdés

Szeretem a müzlit, régebben rendszeresen ettem reggelire, de meguntam.

Kb egy éve nem ettem, de a héten ismét vettem egy csomaggal. Két napja délután ettem csak úgy magában, nem sokat, de utána görcsölt a gyomrom. Ekkor még nem gondoltam, hogy összefüggés van a két dolog között.

Ma reggel tejjel ettem és alig fél órával később ismét elkezdett görcsölni a gyomrom, még erősebben, mint két napja.

Mi a baj? Miért nem bírom most?


2009. máj. 21. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

A bolti tejcsi a baj,nekem olyan zinten szétrontotta a gyomrom,hogy...

Nagyon megy tőle a hasam,ki em tudok mozdulni mert felfúj és egész nap a toilet:S

Próbáld meg a szójatejet,attól nem fog,

2009. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és amikor magába ette? hol volt a tej???
2009. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem sem a tejjel van a gond, mert tejet rendszeresen iszom. Zsírszegényt, nem zsírszegényt, ilyet is, olyat is, kávéval, kakaóval, magában.

Sőt, nem is olyan régen, amikor terhes voltam még, akkor voltak olyan hetek, hogy a tejen kívül semmi sem ment le jóízűen, rengeteget ittam, de soha nem volt tőle bajom.

És igen, akkor is fájt, amikor magában ettem, nem csak akkor, amikor tejjel...

Még ha viszonylag sokat ettem volna, akkor azt mondanám, hogy biztosan megduzzadt a gyomromban és túl sok volt úgy a mennyiség, azért fájt. De nem is ettem sokat, kb egy maréknyit. Azért az nem tud olyan hatalmasra dagadni szerintem.

2009. máj. 22. 13:43
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy romlott volt a müzlid? vagy próbálj ki másféle müzlit.
2009. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!