Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. hetes UH-n 20 mm-es petezsá...

5. hetes UH-n 20 mm-es petezsákot írt le az orvos. Ez normális? Utánanéztem a régebbi írásoknak is, de szerintem ez azokhoz képest nagy.

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 13:05
 1/6 anonim válasza:

Szia!

Azt gondolom, hogy ott valami nincs rendben, de azért ne ijedj meg! Az orvossal beszéld ezt meg mindenképp, ő tudni fogja!

Adri

2009. aug. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki elirta. Kettőt akart irni. A lányom 6 hetesen 2,2 mm volt. Kérdezz rá a dokitól. Amúgy mit mondott? Minden rendben? Mert ha igen akkor csak elirás.
2009. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A petezsák lehet ekkora, jövő hétre valószínű baba is lesz benne. Nekem 6 hetesen az embrió 3mm volt, és volt szívhangja. Olyankor már nem nézik a petezsák méretét, csak addig amíg a kis embrió meg nem jelenik benne. 1-2 héten belül baba is, szívhang is lesz!
2009. aug. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Huh, hát tényleg elég nagy 5 hetesen. Nekem pont a 6. héten volt 11mm-es, utána 2 hét múlva volt a baba 11mm. Napra pontosan tudjuk a fogantatás idejét, úgyhogy nálunk kizárt a későbbi fogantatás. De ha a doki nem mondott semmit, akkor reméljük nincs gond. Nem lehet, hogy hamarabb fogant a baba?
2009. aug. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megnyugodtam.

Valóban a petezsák mérete a 20 mm. Valószínűleg túl jól akarom csinálni, mert első baba, és sokat vártam rá.

A fogantatás napját pontosan tudom, tehát 5 hetesen volt ennyi a méret. A doki amúgy mindent rendben talált, pénteken kell kontrollra mennem, akkor azt mondta, már lesz szívhang is.

2009. aug. 10. 09:12
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát, tévedtem a fogantatás napját illetően!

Elmentem egy másik dokihoz, mert ez a hülye azt mondta a 7 hetes UH-n, hogy nincs szívhang.

A másik doki azt mondta, hogy 10 hetes vagyok, és láttam is meg hallottam is a kicsi szívét.

Na ennyit a nőgyógyászomról.

Ja, és azóta természetesen váltottam. :)

2009. aug. 28. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!