Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan terelhetném el a...

Hogyan terelhetném el a gondolataimat arról, hogy koraszülött lesz a babám? 10hkm.

Figyelt kérdés

2012. okt. 16. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten természetes ha aggódsz dolgok miatt, de ha egyébként nincs rá okod, próbálj ne gondolni rá. Gondolj pozitív dolgokra, nem tesz jót ha rossz dolgokon agyalsz.
2012. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Azért gondolok rá sokat, mert a két terhességem közt nem telt le az ajánlott 1,5 év. Tehát "ki van taposva az út"
2012. okt. 16. 21:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled mert én is hülye gondolatokkal kűzdök és nem tudom elterelni őket....
2012. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már most ezen gondolkozol? Mi lesz veled, amikor harminciksz hetesen megjelennek a jóslóid? Én mostanában érzem az első jóslókat és állandóan a koraszülésen kattogok, mert én is koraszülött voltam, és egy csomó tünetet "bebeszélek" magamnak, ami hát egy kicsit sem jó!

Ne gondolj rá, fogd fel úgy, hogy úgy is a babád dönti el, hogy mikor óhajt a világrajönni, és az lesz az ideális időpont! Ha 35 hetesen akkor akkor, ha 41 hetesen, akkor meg akkor! Ne ezen agyalj, hanem azon, hogy mindketten egészségesek legyetek!


Boldog babavárást! 34 hkm

2012. okt. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én egyik rokonomnak 3hónapos volt a babája amikor újra terhes lett, nem lett koraszülött a 2.baba sem.
2012. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 30.héttől elég komoly jóslóim voltak szinte nap mint nap,iszonyatosan keményedtem, 40+6 hetesen szültem, most 29 hetes vagyok,nem keményedek annyit,joslóim még nem is volt,de folyamatosan azt érzem, hogy hamarabb szülök, hogy mitől azt nem tudom megmagyarázni,talán mert egy 2 éves mellett nem olyan egyszerű terhesnek lenni,de próbálom én is terelni a koraszülés gondolatát:)
2012. okt. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. okt. 17. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!