Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Málik Zoltán a tatabányai...

Dr. Málik Zoltán a tatabányai kórházban dolgozik még? Esetleg van olyan aki nála szült idén?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Én úgy tudom még ott dolgozik. Egyik ismerősöm nála szült 1,5 éve és elégedett is volt vele. Nem egy pénzéhes hiéna mint a többi.

2012. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igen nekem is van ismerősöm aki nála szült tavaly, de már nem látni a nevét tatabányai kórház oldalán mint ott dolgozó orvos ezért kérdeztem.
2012. okt. 17. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Hát ez vicces lenne, ha innen is meglépne:-) azért mondom mert 2003-ban az első babámmal hozzá jártam, nagyon meg voltam elégedve vele, pénzt nem vett el sose. Aztán egy nap ücsörögtem a tanácsadóban, vártam, hogy jöjjön a doki. A védőnőm odajött és közölte, nem jön ne várjam, más jön helyette. Kérdem miért? Mert lelépett a szeretőjével, és elköltözött az asszonytól! Hát 32 hetesen nem is kellett több. Ott helyben sírva fakadtam, nem tudom minek vállalt akkor ennyi kismamát. Sokan maradtunk orvos nélkül. Egyébként Kazincbarcikáról lépett meg.
2012. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azta...hát remélem h nem mert mondjuk mi tervezzük csak jövőre de van ismerősöm aki nemrégiben nála szült és tényleg nem pénzéhes és teljesen elégedett volt vele, mind szakmailag, mind emberileg...Azért is kérdezősködöm de 1-2 héten belül tuttira tudom már, hogy mi a helyzet addig is hátha valaki megírja...
2012. okt. 19. 17:56
 5/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Múlt héten hétfőn szültem nála.Rengeteget ügyel,minden hatodik napon lép ügyeletbe.Negyedik gyerkőcömet segítette világra,nem kellett gátmetszés,nem sérültem,nem repedtem,holott én 153 cm magas vagyok,és a baba 3460 grammal,50 centivel és 35 centis fejkörfogattal született.Szóval Málik doki érti a dolgát nagyon ügyes.Emellett nagyon emberséges még a piszkálódó,szarkasztikus stílusa is tetszett:)

Sok rosszat olvastam róla itt az oldalon és,hogy hány helyen dolgozott már,de én nem ismerem a múltját,őszintén bevallom nem is érdekel,mert velem maximálisan jól bánt.Tehát csakis jókat írhatok róla,ha vállalnék ötödik gyerkőcöt(amit persze nem fogok)akkor 100%-ig Málik dokit fogadnám magánorvosomnak.

2012. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ennek nagyon örülök:)
2012. okt. 22. 19:09
 7/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,olvastam az üzidet,este írok privit Neked!
2012. okt. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2012. okt. 24. 18:51
 9/15 anonim ***** válasza:

én 2,5 éve szültem nála, és én is meg voltam elégedve.

igaz sok ideje nem volt, mert mindig rohant, de nagyon kedves embernek ismertem meg.

szerintem még ott dolgozik, de kedves kérdező, erősítsd meg az infót.

2012. nov. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már 100%-ra tudom, h ott dolgozik...a kérdést azért frissitem, h milyen tapasztalaitok vannak a doktor úrról kapcsolatban...eddig sok pozitívumot hallottam:) Remélem hamarosan 2-3 hónapon belül mehetek hozzá egy pozitív tesztel :))
2012. nov. 13. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!