Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Kovács Zoltán nőgyógyászt...

Dr Kovács Zoltán nőgyógyászt (Bp) ki ismeri, mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a Kosztolányin van a rendelése.
2012. szept. 1. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, aki a Szent Imrében dolgozik? Nekem egyszer volt hozzá "szerencsém" még a terhességem elején, akkor még nem volt fogadott dokim, illetve ügyeletre mentünk, hát a férjemnek nem volt túl szimpatikus. Igazából nem volt vele gond, de van egy stílusa. Én csak ennyit tudok róla mondani.
2012. szept. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, rá gondoltam! Megkérdezhetem, hogy miért nem volt szimpatikus? Szakmailag milyennek találtad?
2012. szept. 1. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondom, csak egyszer voltam nála az ügyeleten. Hát őszintén szólva a férjem szerint egy nagyképű fickónak tűnik. Nem is tudom..., vártunk rá a folyosón és mikor megjött legalább annyit mondhatott volna, hogy jó estét kívánok! Ez meg ez vagyok és én fogom önt megvizsgálni. Mindegy! Fura volt. Szakmailag nem tudok róla nyilatkozni, mert nekem egy hüvelyi UH-t csinált slussz-passz.
2012. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!