Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudok tenni fáradékonyság...

Mit tudok tenni fáradékonyság ellen? Mivel könnyíthetem a mindennapokat?

Figyelt kérdés
Nem az első terhességem,de még ezzel nem álltam szemben h ennyire hasznavehetetlen legyek:/ reggel elviszem a "nagyokat" oviba .suliba,kb 10ig elvégzem teendőim,de akkor hullaként dölök be az ágyba és 3ig meg se moccanok.aztán összeszedem apróságokat és este 9ig nincs megállás./jobb esetben/:)tippek fáradékonyság ellen?köszi:)
2012. okt. 17. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez így tökéletes.

Pihenj, amikor lehet, a többi időben meg "úgysincs választásod", pörögni kell.


Saját tapasztalatom, hogy minél többedik terhesség, annál nehezebb, és nincs az a vitamin, ami ezen segítene...

Miután megszülsz, jobb lesz!

Addig meg vegyél igénybe minden segítséget, ami kapható.


Jó pocakosodást!

3 gyerekes (sorstárs :o)

2012. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy hős vagy, hogy ennyi mindent csinálsz :)

Én az első 12 hétben... már az is nagy szó volt, ha kaját rendeltem magamnak, pedig 10 éve főzök napi szinten.

A kutyát levittem egy nap 2x (reggel meg este a párom). És én itt ki is fulladtam.

15hkm

2012. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)kicsit megijedtem h ennyire hasztalan vagyok..de akkor velejárója a babavárásnak,csak még nem tapasztaltam :)
2012. okt. 17. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is megijedtem, ugyanezt tapasztaltam, de kb. a 10.hét körül elkezdett javulni a helyzet. Most 12 hetesek vagyunk, és még jól esik egy-egy délutáni alvás, de már nem vagyok hulla egész nap, visszatértek a motivációim is.

Hajrá! :)

2012. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!