Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog hogy 7 hetes...

Normális dolog hogy 7 hetes terhesen még nem érzem magam terhesnek semmi tűnettem nincs a gyakori pisilésen kívül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt semmi. Pedig már 37 hetes vagyok. Majd később lesznek. Mondjuk hányinger meg hasonlók egyáltalán nem volt. Nem törvényszerű hogy mindenkinek vannak.
2012. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam a 8. hét után jött a rosszullét a 14. hétig, de nyilván ez nem mindenkinél van, örülj neki.

Más tünetre csak később kell számítani, max mellfeszülést addig...

Jó babavárást

2012. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem csak én vagyok így ismerőseim közül mindenkinek volt valami panasza ha engem kérdeznek akkor nekem meg semmi. Már féltem hogy baj van.
2012. okt. 17. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
én 8 hetesen tudtam meg, hogy terhes vagyok. Addig semmi tünet nem volt. Utána sem 1-2 hétig. Aztán hányinger a 15. hétig, gyomorégés és gyakori pisilés végig. Ne aggódj :)
2012. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én most vagyok 14 hetes.vagy 3 hétig volt sűrű pisilés és annyi!Ha nem tudnám el sem hinném hogy babát várom.Mondjuk már látszik a pocakom,de ennyi tünetem van :D-boldog babavárást!

2012. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egészen odáig nem éreztem magam várandósnak, amíg meg nem mozdult.

Addig oké,hogy tudta az agyam, de igazán felfogni, csak akkor kezdtem. Ráadásul nekem semmilyen tünetem sem volt, tehát tényleg olyan volt minden, mint nemterhesen!

2012. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!