Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez remélem nem azt jelenti...

Ez remélem nem azt jelenti hogy a babával valami gond van? Ez természetes? Most akkor nem fogok 2 napon belül szülni?

Figyelt kérdés
Reggel 5-10-15 perces fájásokkal mentem be a korházba,doki felakart venni az osztályra.szülésznővel megbeszéltük hogy ha erősödik akkor menjek vissza. Nem hogy nem erősödik,hanem el is múlt.Mocorog a kis drágám,de nem úgy mint pár napja.
2009. aug. 7. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Igazából csak szeretnék mesélni vmit :) : engem 36 hetesen bent fogtak /nem ilyennel/ és volt egy szobatársam, akik bementek szülni rendszeres fájásokkal, 10 percesekkel. Erre mikor beértek teljesen elmúltak a fájásai, bent is fogták,1 hete lett volna vissza akkor. Egész addig semmi nem történt, úgy indították meg neki a szülést a kiírt időpont után. Úgyhogy nem egyedül vagy, de lehet neked hamar beindul, lehet hogy még vár egy kicsit a babód.


Könnyű szülést kívánok neked!!

4 és fél hónapos baba anyukája :)

2009. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm hogy írtál! :)
2009. aug. 7. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 37. héten mentem be a kórházba rendszeres 7 perces fájásokkal. Egész délelőtt figyeltük és csak jöttek 10 percenként, mikor elindultunk, már 7 percenként. Volt délután 4 óra , mire a kórházba értünk, csináltak NST-t , ami nem mutatott egy fájást sem és akkor már nem is éreztem én sem. A szülésznő mondta, hogy valószínű ezek csak jóslófájások voltak, de ha már itt vagyok megnézet az ügyeletes dokival. Ő meg közölte, hogy irány a szülőszoba, mert 3 ujjnyira nyitva vagyok. Nagyon meglepődtem. Megkaptam a beöntést, borotválás, zuhany megvolt, közben megérkezett a dokim is, aki szintén megvizsgált és közölte, hogy ez még nagyon ráért volna, de ha már igy alakult burkot repeszt. Szóval kabaré volt a szüléstörténetem, de végülis 3210 grammal megszületett a drágám, ami jól is jött, mert nem sokkal voltam több, mint 50 kiló. Mi történt volna, ha még elhúzom azt a 3 hetet. Neked is könnyű szülést és jó egészséget kívánok!
2009. aug. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!