Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szórakoztató könyv a terhesség...

Szórakoztató könyv a terhességről, nem feltétlenül szakirodalom, sőt, olvastatok valami ilyesmit?

Figyelt kérdés
Szaporodnak az álmatlan éjszakák, szívesen olvasnék valami témába vágó de mégsem túl agyat terhelő könyvet, de ha van vmi kihagyhatatlan, komolyabb azt is szívesen veszem. Köszi! 22hkm

2012. okt. 17. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont tegnap gondoltam a Kisbaba működésé-re:) Tök ari, ilyen rajzos, humoros, és vékony:)
2012. okt. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia, ez az én kérdésem volt, és mindet ajánlom neked :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2012. okt. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen igen! még sajnos nem sikerült megvásárolni! megtaláltam egy apuka könyvét,aki 3 gyermekes és nagyon viccesen írja le az apává válás történetét. már 2 könyve is megjelent. most ha megnyúzol sem tudom a nevét a pasinak,csak annyira emlékszem,hogy citromsárga az eleje. a másik könyve meg piros. de ha érdekel és rám írsz priviben kiguglizom neked! :)
2012. okt. 18. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kitolás.

Férjem kapta amikor az első babánkat vártuk, de én is elolvastam. Humoros, jópofa könyv. :)

2012. okt. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vicki Iovine:Barátnőim a terhességeiről.


Aranyos,humoros,női szemmel a várandóság.

2012. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!