Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamák hogy vagytok?

35 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
35+4 km vagyok, második babámat várom. Jósló fájásaim már vannak. Az első gyermekem fiú, most kislányt várunk. Súlyát tekintve kisebb lesz, mint a fiam. Volt valakinek hasonló, hogy a második babája kisebb súllyal született? A fiacskámat császárral szültem a nagysága miatt, most azt mondta a dokim, hogy nem kizárt a természetes szülés. Szintén tapasztalat? Eddig kb 8 kg-ot híztam. Csak a számon látom, hogy reggelente meg van pöffedve, amúgy nem vizesedek. Méhszájam még zárt. Hüvelyi szurkálások vannak. Előre is köszi
2012. okt. 18. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
mi nem unatkozunk ennyire...
2012. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Tnap kiírtam egy kérdést, hogy 10 hetes kismamik hogy vannak. Nekem is összevissza flegmáztak. De biztos azért, mert nem jön nekik össze a baba:D ;)
2012. okt. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szia

igaz én 37 hetes vagyok de mi az a 2 hét :)

szóval nekem kislányom van 2,5 éves most kisfiúnk lesz a változatosság kedvéért.

jóslóim nekem is vannak sokszor,nem híztam semmit, bár egyik terhességgel sem szerencsére, pedig nem vagyok sovány.

a lábam kicsit vizesedik, tegnap volt itt a védőnő még beszéltünk pár szót szülés előtt.

járok NST-re az is rendben

sokat mocorog a baba, főleg az fáj mikor a lábát,vagy a kis talpát kinyújtja na az nagyon gáz.. :)


éjjel alig alszok nem bírok, most meg jól megfáztam szóval szuper minden :)


valószínű ez is hüvelyi szülés lesz mint az első már befordult régen.

imád csuklani is :)


ennyi azt hiszem.


és igen, a kisfiam most kisebb a becslések szerint 15 dkgval mint a nővére de hát ez nem baj. !

2012. okt. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ahhoz képest hogy nem unatkozol ennyire,mégis volt időd írni első !


...

2012. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kötekedni azt szeretnek:D azért szánalom ami itt megy sokszor:)
2012. okt. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 33+3 hkm vagyok. Első baba, kislány lesz. A terhesség alatt eddig semmi gond nem volt. Annyi probléma van csak hogy 17 kilót híztam összesen, így most szigorú diétán vagyok. Mondjuk a párom meg alig bír magával, most hogy kikerekedtem.:) Egy kicsit bánt ez a hízás dolog, mert eddig meg az volt baj hogy túl sovány vagyok. Amikor megtudtam hogy babám lesz a cigit is leraktam, lehet e miatt is hízok. Elkezdtem én is vizesedni de a só megvonás után már nincs ilyen gondom. Teljesen fitt vagyok, jól érzem magam, csak gyorsan elfáradok. Most ezen a héten mosok, vasalok, összekészítem a kórházi dolgokat...

További jó babavárást!

2012. okt. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. 34+2 hetes vagyok. Nekem is a második terhességem, de rosszabbul birom, mint az előzőt. A méhszájam 2110-es, kaptam tüdőérlelőt is. A bal lábam 1 hete nagyon fáj, sántítok rendesen rá. Eddg 9 kilónál járok. 2 napja fáj eléggé a szemérem csontom is, és persze napjáűba többször nyillal a hüvelyembe, az elég kellemetlen tud lenni. Az orvosom szerint nem húzom végig, bár szerintem sem. Az első fiamnál nem volt mégcsak jóslóm sem, minden nagyszerű volt vele. Ő 38 hét 4 napra született spontán 3600 grammal, és 52 centivel. Most lesz 22 hónapos. Most is fiút várok. November 27-re vagyok kiírva. Ez a babám szerintem nagyobb lesz mint az első, óriási hasam van. Velem ennyi röviden.
2012. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves ELSŐ!


Talán olvasd el még egyszer azt, amit írtam, mert egy szó sem esett arról, hogy esetleg unatkoznék. Egyébként ki unatkozna nálad jobban, mivel gondolom egész napos elfoglaltságod az, hogy minden témához oda írsz valami primitív, rád biztosan abszolút jellemző mondatot. Szánalmas vagy.

Egyébként minden normális, témához kapcsolódó hozzászólást köszönök, és még várok

2012. okt. 18. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!