Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan terveztek szülni?

Hogyan terveztek szülni?

Figyelt kérdés
Nem az első babámat várom ,de bevallom félek sőt jobban mint korábban ,a legelső gyermekemnél pedig anno nem is féltem .Van valaki aki szintén igy érez ,és mire gondoltok van -e "bevált módszer " ...:)

2012. okt. 18. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
könnyen gyorsan, fájdalommentesen !!!!!!!
2012. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Császár volt az első amiután 2,5 évvel lesz a köv.szülésem,így megint császárra vagyok felkészülve...de mivel szép élmény volt nem aggódom;)ne vonzd be a rosszat és nem lesz baj,lásd a szépet a gyors és zökkenőmentes szülésed és hidd el úgy lesz;)
2012. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igazad lehet próbálom is úgy de hát félek...

Mondjuk maga az ,hogy életet adhatok ismét a világ legcsodálatosabb meg a kisbabámat nagyon de nagyon várom,és az a legfontosabb ,hogy vele minden rendben legyen :)

2012. okt. 18. 23:13
 4/16 A kérdező kommentje:

a világ legcsodálatosabb dolga *

Mostanában sajnos ért egy pár negativ és lehet ez is befolyásolja . Tegnapelött temettük imádott mamámat... !

2012. okt. 18. 23:14
 5/16 anonim ***** válasza:

Részvétem a mamádért.


Az első szülésed negatív élmény volt, azért félsz ennyire?

2012. okt. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

az elöző szüléseim nem voltak egyszerüek . :) Az élmény maga ,hogy világra jöttek életem legszebb emlékei maradtak ,de a szülés mint folyamat az sztem egy borzalmasan fájdalmas dolog . Emiatt van bennem félelem persze megpróbálok én is arra gondolni ,hogy minden a legnagyobb rendben lesz és kész a fájdalomra meg nem gondolni . :)Egyébként is az a legfontosabb .

2012. okt. 21. 13:08
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz a fájdalomtól, akkor inkább kérj epidurális érzéstelenítést. Én is kérek. :)
2012. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szeretném ha a maga útján menne ,szeretném kivenni a részemet belőle és ezzel a babámat is segiteni a világra.Az epidurális érzéstelenités a "nem birom tovább "2 fél perces fájásoknál jut csak eszembe .Alapból viszont nem szeretném ,bár teljesen egyetértek azokkal is akik kérik . :)

Te mikorra várod a picid ? :)

2012. nov. 17. 23:10
 9/16 anonim ***** válasza:

sziasztok! lehet mesenek tunik, de aki szules elott van, probalja ki...sokat olvastam, pszichologussal es dulaval is beszelgettem a szulesrol, bar nekem igazan pozitiv elmenyem az elso es nem is tartok a masodiktol sem, megis foglalkoztat a tema es igyekszem informalodni.

lehet a szules szep elmeny, ha meg akarod elni azt es nem gyorsan tullenni rajta! ha elfogadod es atadod magad a fajdalomnak! ehhez nyugalom es bizalom szukseges. nyugodt korulmenyek, es hogy bizz az orvosodban,bizz a termeszetben: nem veletlenul szul a no, nem veletlenul ugy, a kisbabak es a nok ugy vannak megalkotva hogy ezen vegig tudjanak menni. tudom, konnyu beszelni, komplikaciok is fellephetnek, de akinek problemamentes terhessege volt, az vegigcsinalhatja a szulest is problemamentesen.

keszits szules-tervet! sokat segithet! gondolj vegig mindent, ha kerdesed van nezz utana! nem kell ugy erezd hogy te csak egy vagy a sok kozul annal az orvosnal, hanem azt hogy te vagy az egyetlen es most rad figyeljen! szulestervrol lehet olvasni a neten, pl (de meg sok mas) [link]

en nem akarom ezt a felfogast senki re raeroszakolni, en csak a kerdesre valaszoltam! en igy tervezek szulni februarban:) erzestelenites nelkul, csaszar nelkul, ha lehet gatmetszes nelkul, mindenfele rutinszeru, szuksegtelen orvosi beavatkozas nelkul. es ahhoz hogy ez tenyleg igy sikeruljon, itthon fogok vajudni es csak kitolasra megyek be. elozo babamat is igy szultem, minden rendbe es termeszetesen ment.

2012. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm .:)

Most nincs fogadott dokim ,de ahol szülök ott ha csak nincs probléma a szülésznők vezetik le a szülést ,férfi embert nem is lát az anyuka . :)

Te ,hogy tervezel szülni?Mik azok a jó tanácsok amiket kaptál a dúládtól? Pl.arra mondott-e valamit ,hogy a kitolási szakasz elött levő fél perces fájásokat ,hogyan lehet "kibirni"? :)

Nagyon megköszönném a válaszodat és azt is köszönöm amit eddig leirtál... most pedig nézem a linket .

2012. nov. 18. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!