Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt fogadott orvosa,...

Akinek volt fogadott orvosa, hogyan kérte fel? Egy orvoshoz járok az elejétől fogva, de még nem kértem meg konkrétan, hogy ő legyen akinél szülni is szeretnék. Ezt a magánrendelésén, hogy tálaljam neki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Egyébként csak lazán,megmondod neki hogy te szeretnéd megfogadni!Nem kell nagyon cifrázni. :)

2012. okt. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Holnap után leszek 12 hetes.
2012. okt. 15. 08:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Még bőven ráérsz szüléshez "felfogadni", de nyugodtan rákérdezhetsz, hogy lehet-e nála és ha igen, egyáltalán hol "szüleszt" (pl. milyen felszereltségű a kórház) és mennyiért. Nem kell körülményeskedni :)
2012. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, hogy lehet e nála szülni elvállal e és, hogy mennyibe kerül nála egy szülés.
2012. okt. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én annyit mondtam neki,hogy szeretném ha együtt szülnénk,és megkérdeztem kerek perec,hogy mennyit kér a szülésért!
2012. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 25. héten kérdeztem meg hogy doktorúr, ugye számíthatok magára a szülésnél? :) és mondta hogy persze :)
2012. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a 6. héten kérdeztem, hogy járhatok e hozzá terhesgondozásra és szülhetek-e majd nála. Mondta hogy persze. Ennyi volt. Azt hogy mennyiért lehet nála szülni majd később megkérdezem, mert hallomásból úgy tudom, hogy nem mond összeget.
2012. okt. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is rákérdeztem az összegre, persze tudtam, hogy úgysem fog mondani. De azért így tiszta sor. Amikor megkérdeztem, hogy hívhatom-e szülésnél, csak annyit mondott, hogy ez alapvető.
2012. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már ilyenkorra lebeszéltem vele.Egész egyszerűen megkérdeztem,hogy levezetné-e a szülésemet(igent mondott),akkor megkérdeztem mennyiért.És ami nagyon fontos:azt is megkérdeztem,hogy a kiírt időpont előtti/utáni 2 hétben BIZTOSAN nem tervez-e szabadságra menni?Mert ha igen,akkor tárgytalan a dolog...3 gyerekes anyuka
2012. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En a 20-on valahanyadik heten mondtam neki - megbeszeltuk hogy lesz e szabin akkor. Osszeget nem kerdeztem mert annyit adok majd amennyit gondolok es egyebkent is nagy csalodas lett volna ha bemond valami osszeget.


29h km

2012. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!