Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zinnat 250mg-t írt fel a...

Zinnat 250mg-t írt fel a dokim! Lehet baja a babámnak?

Figyelt kérdés
31hetes vagyok!

2012. okt. 18. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom tudta, hogy terhes vagy, amikor felírta. Biztosan mérlegelte az előnyöket, hátrányokat és úgy írta fel a megfelelő gyógyszert.
2012. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze h tudta...elég csak rámnézni, de tudja mert pont ebből kifolyólag volt laborom! és nem lett jó a vizeleten, csak féltem a babámat!
2012. okt. 18. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Persze, hogy félted a babádat. Nekem is volt okom rá, hogy végigizguljam a terhességemet, bár más okból.

A sógornőm még nem tudta, hogy terhes és volt egy altatásos műtétje, rengeteg fájdalomcsillapítót kapott, azóta kb. 3-szor szedett antibiotikumot, pl. volt tüdőgyulladása is. Mindez a terhesség elején, amikor a leginkább problémát okozhat. Debrecenbe is elment és ott is azt mondták neki, hogy ezek nem okoznak pgondot a babánál.

Az orvosod biztosan tudja, hogy mi az amit felírhat.

2012. okt. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor lenne baj, ha nem kezelnék a betegségedet! Én is szedtem és egészséges kisfiam van!
2012. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!
2012. okt. 18. 21:30
 6/7 anonim ***** válasza:
4. héttől a 8. hétig szedtem antibiotikumot....Köztük a zinnatot is, aztán erősebb kellett, mert nem használt. Azóta 10 hónapos a kisfiam, és kutya baja... a dokim azt mondta, hogy a legnagyobb baj akkor történne, ha nem kezelnénk. Ráadásul a zinnatot szedhetik csecsemők is. És amit csecsemők szedhetnek (nyilván "baba változatot"), azt terhesen is lehet szedni.
2012. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt szedtem 1 hete, nekem is a nőgyógyászom írta fel. Nem írnak fel olyan gyógyszert, ami árthat a babának. 34hkm.
2012. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!