Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ha a 18. heti...

Szerintetek ha a 18. heti UH-n a doki azt írta a papírra, h normál hím külső ivarszervek, azt mondja látta, bár szét nem tette a lábát de a fütyi szerinte egyértelműen ott van. Ezt elhihetem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Miert ne hinned? Orvos csak tudja mit lat. Nekem 12.heten megmondtak h fiu.
2012. okt. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De jó! Ráírta a papírra? Ilyet még nem is hallottam. De akkor biztos így van. És örülsz neki, hogy kis fütyis lesz?
2012. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A 18. héten már eléggé hihető. A 12. heti UH-n még nem is szabadna jóslatokba bocsátkozni, nagyon sok tévedésről hallottam már!

Nekem azt mondta a dokim, hogy az az egyértelmű, amikor a herék is látszódnak. Ha csak a kuki, az még bármi lehet, pl. a köldökzsinór része, vagy egy árnyék. sőt, olyat is hallottam már, hogy a szülésig azt hitték a babáról, hogy fiú, végül kijött egy kislány, akinek a normálnál nagyobbak voltak a szeméremajkai, az látszódott kukinak.

2012. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Két kislányunk van:-) Jól jön egy kukacos:-))) Mondjuk igen megvisel, sokkal jobban mint az előző terhességek, de ugye egy kicsi csodáért ez semmi:-)
2012. okt. 18. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez magzat diagnosztikai központban készült profi gép és a főorvos csinálta, ahogy fordult "röpült" a fütyi:-)
2012. okt. 18. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem Szegeden csinálták és 18 hetesen ráírták a nagy genetikai uh ra a végén hogy Male azaz fiú (pedig direkt mondtam hogy ne mondják meg, meglepit akartunk:) Biztos azt hitték nem tudom mi az a male).
2012. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na ez jóóó:-))) Akkor lőttek a meglepinek:-)
2012. okt. 18. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
na én is így jártam. Harmadik gyermekünket, meglepi babának szerettük volna, van már két fiam. Szóltam a dokinak, hogy ne mondja meg a nemét. Erre ráírta a papíromra, hogy Masculin magzat.:) Így hát nem volt meglepi, hogy a 3-dik gyermekünk is kukacos lett.:))
2012. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 17 hetesen azt mondta hogy a nemi szervénél jár, de nem lát semmit és nem tudja hogy még ki - e nől neki!
2012. okt. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!