Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma 39. hetesen, III érett...

Ma 39. hetesen, III érett lepénnyel, megkevesbedett magzatvízzel, normál flow-al, fejvégű babával-kopnya mélyen van, két ujjnyira nyitott (külső és belső is) méhszájjal meddig húzom még? Hasonló tapasztalatok? 1 nap? 1 hét? Túl is hordhatom?

Figyelt kérdés
2009. máj. 7. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Akármikor megindulhat a szülés :) Szerintem nem húzod már 1 hétig.

Könnyű szülést

2009. máj. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem már a finisben vagy:))

Könnyű szülést neked

akár pár órán belül is megindulhatnak a fájások:)))

Kellemes Babázást

2009. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Visszaszámlálás!Hajrá,bármikor jöhet!
2009. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ilyen adatokkal max. 2-3 nap szerintem. Ez itt már tényleg a "finish" :)

2009. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én túlhordtam a babám, 40+5 hétre született. III. fokban érett lepény volt már egy ideje, utolsó UH-on már kevesebb magzatvíz volt. Utolsó napon magzatvízvizsgálaton már a baba feje beékelődött a szülőcsatornába, 2 ujjnyira tágultam, így nekem be is indították a szülést, nem voltak joslófájásaim, semmi ilyesmi, csak a hasam keményedett már félóránként. :) Délután már babáztam! Neked van valami fájás, keményedés? Ez már tényleg nagyon a vége, ilyenkor senki nem tudja megmondani mennyi van hátra, lehet, hogy órák... lehet, hogy napok. De nem hinném, hogy sokáig várat magára! Izgi....


Gyors és könnyű szülést kívánok!

2009. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Szoktam keményedni, de nem rendszeresen, és fájni is szokott, de szintén össze vissza.

2009. máj. 7. 13:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 37+3 hétre szültem meg a babámat,a szülésznőm megrepesztette a burkot,mert azt mondta,felesleges várni.Két és fél ujjnyira nyitva voltam,feszes burok,bemenetre nyomott koponya stb.Szval minden feltétel adott volt,csak fájásom nem volt.Na,a burokrepesztéstől lett,és bő 3 óra múlva megvolt a baba,3090 grammal és 53 centivel.Pedig majd' 3 héttel előbb született.
2009. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:) majd ird meg h mi volt:) szurkolok nagyon:)

olyan Szép érzés:)

4 hónapos baba anyukája

2009. máj. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Oké, egyenlőre semmi nem történik. Izgi ez a várakozás, de egyben idegesítő is.
2009. máj. 7. 18:43
 10/12 anonim ***** válasza:

az biztos:) átérzem a helyzetet én is tűkön ültem már:)

Megkérdezhetem hogy hova valósi vagy? persze csak ha nem baj:)

2009. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!