Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, tegnap...

5 hetes terhes vagyok, tegnap együtt voltunk a párommal azóta enyhén kicsit vérzek. Megijjedtem, mennyire normális ez? Mással is volt már ilyen vagy valami baj van? ,

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 21:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
de nálam most nem lesz szex egy jó darabig, ja de egyébként nem volt köze a tegnapi sexnek a mai vérzéshez. jó éjszakát
2012. okt. 19. 00:16
 12/19 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló:látod én is így vagyok jobb félni mint megijedni,így ahogy megtudtam hogy megint babánk lesz valahogy nem akarom a szexet,de a férjem sem az az ember aki kívánna nagy hassal ,zavarja hogy a kicsi bent van...és ez így tök jó mert nem macerál a szexért és tudom hogy most ő is tudja nem a nőt kell bennem nézni hanem az aggódó féltő anyát....ki lehet bírni ennyit a gyermekemért hisz ez csak 9 hónap,ezután lesz még sok 9 hónapunk amikor kettesben lehetünk;)
2012. okt. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

12-es atyaég te mekkora tévedésben élsz... Kettesben?? És a baba az hol, kinél lesz? Amikor éjjel nappal szoptatsz etetsz, pelusozol, büfiztetsz? És alszol 3-4 órát egy nap?


2. babánkat várom, az elsőnél ugyanígy gondoltuk, aztán most már egy kicsit másképp... És ki is használunk minden alkalmat.

2012. okt. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
kedves 9-es válaszoló nem értek veled egyet hogy miért kell terhesen szexxelni? tudod ha nincs semmi gond akkor simán lehet szexxelni én 36 hetes vagyok és majdnem mindennap megvan a szex 8nem durván) szóval ha orvos nem tilt el akkor lehet szexxelni, a kérdezöhöz csak annyit szoilnék hogy a terhesség korai szakaszábn kb 12-ik hétig kell mellözni a szexxet és ha utánna a doki azt mondja nincs gond akkor lehet szexxelni,
2012. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a 8-as zárójel akart lenni ( bocsi*
2012. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
9-es és 12, ti hól éltek, hanyagoljátok a szexxez nyugodtan és majd azon ébredtek fel hogy a kedves párotok megcsal titeket! juj de okosak vagytok, akinél nics gond LEHET SZEXELNI TERHESEN
2012. okt. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Velem az történt, hogy 12 hetesen véreztem kicsit, ami egyértelműen a szextől volt akkor. Akkor 1-2 hétre az orvosom eltiltott tőle, de azóta 1-2x voltunk együtt. Sajnos az utolsó hónapokba már nem mertem bevállalni, és a férjem tökéletesen megérti. Szerintem az nem férfi se nem apa, aki a terhesség alatt megcsalja a párját, csak azért mert nincs szex... Elég szomorú dolog, hogy vannak kismamák, akik azon aggódnak, hogy megcsalja őket a férjük! 35hkm
2012. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12 vagyok na nem tudom mi ez a csodálkozás hogy kettesben!!!!???Olvass már a sorok között te okoska,úgy kettesben hogy ne legyen baba a pocakomban...szóval gondolom hogy ha megszületik velünk lesz de nem bennem,jaaaaj....
2012. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
egész jó kis kommentek születtek is!! most még az elején természetesen hanyagoljuk a sexet,most nagyon megijjedtem. de egyébként már el is múlt a kis vérzésem. na de amint lehet természetesen bepótoljuk az elmaradtakat, ha gond nélkül lehet akkor miért ne. Egyébként meg mindenki úgy éli át ezt a 9 hónapot szexuális téren ahogy akarja, én örömtelien igyekszem. pusy
2012. okt. 19. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!