Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyen az aki a párjával...

Mit tegyen az aki a párjával együtt dolgozik babavárósan? Normális hogy főnökösködik?

Figyelt kérdés
A párommal egy saját céget viszünk, de sajnos a céges dolgok engem most egyáltalán nem kötnek le. Pedig a párom nagyon elvárná hogy mindennap bemenjek dolgozni és aktívan részt vegyek a cég dolgaiban. Gond az is hogy még csak tavaly nyitottuk céget, ezért most még nem állunk valami jól! Tényleg kéne neki a segítség, de azért annyi nem amennyit elvárna tőlem. De sajnos most még nem tehetjük meg hogy helyettem felvegyünk valakit. Már megpróbáltam mindent, ami tőlem tellett. Volt már hogy egész nap bennt voltam, annak általában az a vége hogy jól összeveszünk mire véget ér a nap. És ha hazamegyünk a munkát még ott sem tudja letenni. De volt már olyan is hogy csak négy órában segítettem, na annak is vita lett a vége. Szóval teljesen tanácstalan vagyok, Tudom magamról hogy most nem vagyok a munka angyala és ezzel nem tudok mit csinálni. Ha a cégnél vagyok akkor is csak ezeken a fórumokon lógok, meg mindenféle babás dolgot nézegetek. Persze ezzel halálba bosszantom a drágám és úgy érzi hogy teljesen magára hagytam. És persze mindig megkapom hogy csináljak már valamit, de ha csinálok akkor meg mégtöbben kéne. Szóval totál kész vagyok tőle. Komolyan már viccből Leonsziónak hívom. Légyszi segítsetek abban hogy mit kéne tennem és hogy oldhatnánk meg hogy a cég dolgai ne menjenek a kapcsolatunkra!
2009. márc. 25. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál vele beszélni az állapotodról, a rosszullétekről? Lehet, hogy nem ártana egy másik nő (családtag) közbenjárása. Az is lehet, hogy pár hét és jobban leszel, akkor jobban fogod bírni a céges ügyeket.
2009. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy rosszulléteim nem nagyon vannak. Inkább csak fáradt vagyok, nehezen bírom a sok ülést és ahogy írtam szétszórt és figyelmetlen lettem. Persze egész nap "nyafizok", de mintha meg sem hallaná.
2009. márc. 25. 14:21
 3/7 A kérdező kommentje:
És most múltam 13 hetes, szóval még csak az elején vagyunk a jónak. :)
2009. márc. 25. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
káros egy helyen dolgozni. terhességtől függetlenül abból mindig csak a bonyodalom van. valamit kezdjél magaddal ha az utolsó heteket nem akarod egyedül végigcsinálni. embereld meg magad. más napi 8 órát hajszolja magát nagy pocakkal. persze nem szükségszerű, de a párod aki sokat dolgozik azért teszi hogy meglegyen mindenetek a babával. becsüld meg és szivasd mert veszi a kalapját és menni fog.
2009. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze a párod sem várhatja el tőled, hogy ugyan úgy dolgozz, mint előtte, de azt hiszem, neked is erőt kell venni magadon egy picit! Elhiszem és tudom is, hogy milyen az, amikor szétszórt valaki, és csak a babára tud figyelni, de ha a párodnak tényleg nagy szüksége van rád, akkor kicsit szedd össze magad! Nem kell hogy gőzerővel a melóra koncentrálj, de ha a párod úgy érzi, hogy egyedül hagytad a melóban, akkor lehet benne valami. Nem? Szerintem mind kettőtöknek kell egy kicsit változtatni. Üljetek le és beszéljétek meg, hogy ő se várjon tőled 100%-ot, de te is nyújts annyi segítséget, ami még nem megterhelő! Egy kapcsolaton belül kompromisszumképesnek kell lenni. Minden téren! Sok sikert!
2009. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Párod egy kicsit önző. Most még nagyon az elején vagy de ez a legveszélyesebb időszak. Meg kell értenie hogy most magadra és elsősorban a magzatodra kell koncentrálnod. Én is a párommal dolgozok de ő mindig figyel ránk. Amit tud egyedül csinál minket meg kímél. Valószínűleg nem fogta fel hogy hamarosan egy csoda érkezik az életetekben. Adj neki egy kis időt és avasd be a babavárás rejtelmeibe.
2009. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vav22 ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöket meg lehet érteni. Igazad van, hogy a párod elnézőbb lehetne, mondjuk beérhetné azzal, hogy kevesebb órát dolgozz egy nap, de akkor amikor bent vagy és akkor is fórumokat lógsz az azért tényleg idegesítő lehet és ezt meg lehet állni, ott a melóval foglalkozz, ebben teljesen igaza van.
2010. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!