Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélhetőleg 14. hétben nem...

Vélhetőleg 14. hétben nem csinálnak már sehol abortuszt? 14cm.19 múltam.

Figyelt kérdés
Azt mondta a doki, hogy már nem csinálják meg sehol. Mielőtt mki elkezdene oltani, nem tudtam h terhes vagyok, mert menstruáltam. most kellett volna megint megjönnie, de nem jött, ezért kerestem meg az orvost, de nem biztatott semmivel.. sajnos nem tudnám felnevelni :( család se senki nem tudna segíteni, ha megtartanám.. :(
2012. okt. 19. 14:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem foglak oltani, csak egy kérdést írtál ki.

A válasz: Nem.

2012. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
85%
Örökbeadás...nagyon kegyetlenül jártál:(sajnálom és remélem azért a legmegfelelőbb utat választod majd!!!minden jót.
2012. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
51%

Ha egészséges a baba, már nem csinálnak ilyenkor abortuszt.

Max ha van rá pénzed, egy magán "hentest" felkereshetsz. De remélem nem lenne szíved hozzá.

Szerintem ilyenkor az örökbeadás a megfelelő.

2012. okt. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%
Add örökbe,sokan szeretnének babàt,de nem lehet nekik.
2012. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
ilyenkor már csak az örökbe adás marad. feltéve ha egészséges a baba.
2012. okt. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
74%
Hivatalosan már nem csinálják meg, ha a baba egészséges. Örökbeadás marad, ha a szülés után is úgy gondolod, nem tudod megtartani. Rengeteg intézmény, alapítvány foglalkozik örökbefogadással. Anya otthonok esetleg, ahova tudsz vele menni..
2012. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem tudod felnevelni akkor tényleg az örökbe adás.

Nekem ismerősömék befogadó szülők. Hidd el, jó helyen lesz már utána! És senki nem fog megszólni azért, mert ezt kellett tenned!

Kitartást, és sok sikert. Lehet a végére megtartod a babát, mert nem tudsz lemondani róla. Hidd el, ha megszereted a lehetetlenre is képes leszel!

2012. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled!

Az örökbefogadás marad, de én is úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy le tudsz majd mondani róla és megtartod! Majd írj, hogy mi lett veled/veletek!

2012. okt. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
81%

és a párod mit szól hozzá egyébként? ő mit tenne?

szüleitek tudják már?

egész biztos nem tudnak segíteni nektek majd?

2012. okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Az az igazság, h örökbe adni nem szeretném. :( nem lennék rá képes. Barátom igazából nem lepődött meg. Anyósnak tuti nem fog tetszeni a dolog, én családom szerintem örülni fog, de egyenlőre még nem akarom egyikőjüknek se elmondani. Először barátommal szeretném megbeszélni, h akkor hogyan tovább..
2012. okt. 19. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!