Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol csinálnak Nyíregyházán 4D...

Hol csinálnak Nyíregyházán 4D ultrahangot?

Figyelt kérdés
Kinél mennyibe kerül?
2012. okt. 17. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Mi kb 6 hete voltunk a Hősök terén, a Zöld 4D-ben.Nagyon jó volt, az arany csomagot választottuk, elégedettem távoztunk, ha tehetjük még vissza fogunk menni.

Itt a link:ezen megtalálod a csomagárakat, mindent.

[link]

2012. okt. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De jó, hogy ezt megírtad, nem is tudtam erről, és az árak is teljesen korrektek, így már én sem megyek át Debrecenbe!

Köszi!

2012. okt. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló, esetleg azt még elárulnád, hogy te hány hetesen voltál?

Én most vagyok 20 hetes korai lenne még?

2012. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2012. okt. 18. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok.16 hetesen voltunk.Nekünk nagyon tetszett, a nemét tutira mondta a vizsgáló.Szépen egyben látszott a baba, mi így szerettük volna, h láthassuk még egyben.Tetőtől talpig átnézték mindenét, és ez megnyugtatott.Csak pozitív véleményem van róluk.Időponttal is nagyon rugalmasak.Párom estig dolgozik és elég kesze-kuszán, de megoldották.:) 1 hetet kellett várnunk.Ha később visszamegyünk még akkor kedvezményt is adnak :) Kérdezzetek ha érdekel még valami titeket!:)
2012. okt. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már be is jelentkeztem holnapra:)

Köszönöm neked még egyszer!


2-3-as

2012. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, remélem ti is elégedettek lesztek!Várom az élménybeszámolót :)
2012. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!