Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen zenét hallgat a pocakotok?

Milyen zenét hallgat a pocakotok?

Figyelt kérdés
:))
2012. okt. 19. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
amilyet én nincs külön óra :D:D:D
2012. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most épp Shakirát:)

10hkm:)

2012. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
mi guns and roses-t hallgatunk sokat :) a november rain vagy nagyon tetszik neki, vagy nagyon nem, de az biztos, hogy ezerrel mozog mikor meghallja :)
2012. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Óh én megtaláltam a legszebbet. A babazenének a komolyzenei CD-je meseszép. Gőgicséléssel fűszerezett Für Elise és társai...
2012. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:)) Köszi :) Van olyan hogy kimondottan a baba hallgat zenét nálatok?


Olvastam, hogy ha sokat hall egy bizonyos hangot, legyen az gyerekzene vagy akármi, születése után ha beindítjuk neki, könnyebben alszik el, mert biztonságérzete lesz. Mozart és társait ajánlották fejhallgatóval a hasamra. :D Hasonlóval próbálkoztatok?

2012. okt. 19. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálam van különóra. :) 100 Folk Celsius.

32+4 hetes vagyok, most már szoktam énekelni is. Általában ugyanazokat, ugyanabban a sorrendben, hogy ha lehet, emlékezzen - elvileg már a memóriájába tud ágyazódni: Pál, Kata, Péter, Süss fel nap, Cirmos cica haj, és extrán a Lencsi lányka tőlem is. :)

2012. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Kaptunk egy nyugtató zenedobozt, néha azt is meghallgattatom vele. Ez komolyzenét ad, többfélét és természet hangokat. A húgom kisfia imádja pár hetes kora óta. Most 4 hónapos.


Ezt: [link]

2012. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Big time rush és one direction, illetve ma justin bieber.

Az ok: a nagylány egyfolytában ezeket hallgatja, így a 28 hetes pocaklakó ikrek is.

2012. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én chopin-t, mozart-ot, handle-t, bach-ot hallagattatok vele, ha eszembe jut, de csak úgy, hogy óriás fejhallgatót felteszem a hasamra, mert én annyira nem vagyok oda a komoly zenéért. Meg van az ágyán a zenélő forgó, azt szoktam minden este bekapcsolni és végigvárni azt a 6 zenét, ami benne van. Attól beindul és egészen fürdés utáni meg sem áll. :)


35 hkm

2012. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!