Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves 14-15-16 hetes kismamák...

Kedves 14-15-16 hetes kismamák, milyen a terhességetek? Vannak-e még tüneteitek? Látszik már a pocakotok?

Figyelt kérdés
Irhatnak több hetes kismamák is, örömmel várom a válaszokat! Köszönöm!

2012. okt. 17. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 14hetet már betöltöttem,mindjárt 15leszek.Eddigi tünetem annyi volt hogy sokat jártam pisilni,de már ez is múlófélben van.Már kezd gömbölyödni a pocakom(nadrágaim nem mind jönnek rám).Te hány hetes vagy?neked tünetek?Boldog babavárást!
2012. okt. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 15+4 napos. Hányingerem volt egy kevés, már elmúlt. Inkább fogytam eddig, mint híztam. A pocakom már egy kicsit látszik, de még nem nagyon. Ez a második terhességem. Az elsőnél semmi tünetem nem volt. Még furcsállottam is de megnyugtatott az orvosom, hogy minden rendben van. Ez most teljesen más, de azért jól viselem ezt is. Az első babánk kisfiú, ő meg egy kislány lesz ha minden igaz. Igaz, hogy a 12. heti UH nem 100%, majd 1 hét múlva kiderül. Kíváncsiak vagyunk.
2012. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én 14 + 1 vagyok!
2012. okt. 17. 17:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 16+2 vagyok.Nekünk ő a 4. babánk.Van már 3 kisfiunk,ő pedig úgy néz ki,hogy egy kislány:)Már látszik a pocakom.Nem vagyok rosszul,csak a szagokra vagyok kicsit érzékenyebb:)
2012. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 16 hetes vagyok, és eddig semmi tünetem nem volt. A cicim megnőtt, de nem fájt soha, és érzékeny se volt.

2 hete fájdogál a medence csontom.

Nekem már nagyon látszik a hasam, elég nagy :)

Te hogy vagy?

2012. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nekem a 7.-ik héttöl van émelygés és hányinger még most is tart, hánytam is párszor, reggel kellemetlenül érzem magam utánna jobban vagyok! A hasam kezd látszani, de nem mondhatnám még nagynak, inkább mintha jól laktam volna csak olyan! Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 18. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!