Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hozzá nem értő szem meg tudja...

Hozzá nem értő szem meg tudja mondani 4D-s videóról a baba nemét?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mi nem szeretnénk tudni előre,legyen meglepetés. :) Viszont 2hét múlva megyek 4D-s ultrahangra. Szeretnénk felvételt is kérni. Vajon mi fogjuk látni,hogy mi van a lába között? :)

2012. okt. 19. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha premier plánban megmutatja, akkor bizony!

Első lányomnál esküszöm, hogy a doki rá sem tette az UH fejet a hasamra, már közölte, hogy lány. Ahova tette a fejet, ott egy nagy nuni látszott, semmi más:)

2012. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony fogjátok látni, a 4 d olyan mintha élőben látnád!
2012. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerinted? [link]
2012. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem viszonylag takarta magát, 3szor néztem meg a videót, a 3.nál már egyből ki tudtam venni mi van a lába között :) persze nekünk megmondták. de ha premier plánba beadja magát mint a legtöbb baba akkor bizony megtudjátok, mert nagyon jól látni a gépezettel :) tényleg olyan mintha a baba kinn lenne, látni rajta mindent
2012. okt. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. okt. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondani kell h nem akarjátok tudni a nemét és akkor megpróbálják úgy csinálni h ne lássátok.Bnőm se akarta tudni és nekik is úgy csinálták h nem látszódott semmi pedig fiú volt a pocakban.
2012. okt. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp szólj előre, hogy nem szeretnéd tudni. Attól is függ, hogy mennyire látod, hogy hány hetesen mész! Szerintem 20. hét után már nem hozzáértő szemek is látják, mi van a 2 lábacska között... :)

Ha a baba úgy fordul, hogy feltárja titkát, akkor viszont nincs miről beszélni, nem tudod elkerülni, hogy kiderüljön...

34 hkm

2012. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekük mind a két gyereknél megkérdezték 4D,hogy szeretnénk-e tudni a nemét.De az a legtisztább,ha előre szóltok,hogy nem szeretnétek tudni.
2012. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!