Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismama. Ez most túl...

37 hetes kismama. Ez most túl sok folyás vagy magzatvíz lehet?

Figyelt kérdés

tegnap éjszaka bugyi nélkül aludtam és eléggé nedves voltam alulról, szinte elvoltam ázva, mikor megtöröltem magam, fénylett a wcpapíron az a vmi, aztán elmúlt.nemvolt pisi szaga. délután újra érztem, még a tiszt.betét is átázott, így a bugyim is olyan lett.késő du-n volt 5-6 fájásom is, de azok is elmúltak, ma reggel volt egy.

ma reggel mikor elindultunk megint éreztem és ahogy leültem a székre, ott hagytam egy nedves csíkot, tehát még a gatyám is kapott.

nemtom mi lehet, de van benne/néha (?) fehéres is.

bocsi a részletekért...


segítsetek, érdekelnek a tapasztalataitok. köszi


2009. aug. 8. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Valószínűleg szivárog a magzatvized. Nem kell megijedni, de hívd fel a dokid , vagy menj be a kórházba megmutatni magatokat!

2009. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 37 hetesen vasárnap arra ébredtem, hogy halk pukk és folyt a víz... teljesen szagtalan volt, nem volt benne fehéres, csak víz. No, ez magzatvíz volt, hajnalra meg is lett a kislányom. Van, akinél szivárog, van, akinél elfolyik a nagy része, nálam csak a fejvíz ment el, szülés közben még volt egy csomó. Szóval szerintem lehet magzatvíz, hívd fel az orvosodat és nem árt egy vizsgálat sürgősen. Mivel, ha tényleg az, nem árt, ha megnézik, nem sodródott-e be a magzat feje elé a köldökzsinór, mert ebben az esetben a fej azt elszoríthatja és akadályozhatja a véráramlást.
2009. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

éjszaka is lehetett az a pukkanás? meg a bugyim kicsit fehér is, ezért nemtom h folyás-e? annyira bizonytalan vagyok.

baba is rengeteget mocorog.

a kórház ahova járok sz 40-50kmre van innen, beszélek a védőnővel, sztem veszek azt a magzatvízmutató vmit a patikában és meglátjuk mi lesz!


lécci írjatok! köszi

2009. aug. 8. 12:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobb bemenni,mert ha elfolyt a víz,nem szabad várni.Inkább feleslegesen,mint hogy gond legyen.


40h

2009. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

védőnő, doki is mondta h menjek a kórházba, úgyhogy készülök és megyek.de még az a nyákdugó sem ment el, csak ilyen fényes vmi. én nem értem mi van.mmost már lehet h szülhetek is? mert még szerettem volna ha várunk egy kicsit.


ez télleg magzatvízszivárgás lehet? ilyen mennyiségű és ilyen lassan is folydogálhat?!?!

2009. aug. 8. 12:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Bizony lehetséges! Szurkolok Nektek, lehet, ma/holnap már anyuka leszel :) Majd írd meg, hogy mi volt, ha géphez jutsz! Addig is no para, a dokik értik a dolgukat ilyen esetekben is :)
2009. aug. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem, az, hogy 2 napja nem jártál erre azt jelenti, hogy megérkezett a babácskád! :)
2009. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

sziasztok!


most jutottam géphez, ma jöttem haza a kórházból, bizony sírva is és nevetve is.


a babó nem érkezett, ő még jólérzi magát a pociban...


valóban magzatvízszivárgás volt, ugyanis az uh is kevesebbet mutatott! napi 3l vizet ittam is mára már ismét átlagos volt!!!tehát nincs baj...

a magneb6ot abbahagytam, hagy dolgozzon csak a méhem, majd csak lesz vmi...

de aranyosak vagytok, köszönöm a segítségeteket!!!

2009. aug. 13. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:

szia! nagyon szurkoltunk neked h már a babád szülessen, de örülj neki h jól vagytok és semmi baj! A baba meg majd jön amikor ő akarja! addig is pihenj és vigyázz magatokra!

Szép szülést!

2009. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is örülök, hogy jól vagytok! Boldog, nyugodt babavárást! :)
2009. aug. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!