Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros kismamák esztek ti...

Cukros kismamák esztek ti Norbi termékeket? Szabad?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki hogy terhességi diabéteszem van.Ehetek Norbi terméket ha beleszámolom a diétámba a szénhidrátot?Néha szoktam Norbis terméket enni,nem szokta felvinni a cukrom.Köszönöm előre is!
2012. okt. 20. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
eheted nyugodtan de számold. Szerencsére már ki van írva a pékségekben a ch mennyiség, így könnyű dolgod lesz.
2012. okt. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én csak Norbizok évek óta .120-kg 75-kg vagyok a cukrom tökéletes és csak Norbit eszem
2012. okt. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

Terhesen nem hiszem, hogy túl jó az a sok műcucc, ami a Norbi kajában van, de ha ez neked nem számít, akkor hajrá!


35 hkm

2012. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

sztem módjával igenis lehet fogyasztani! ez nem azt jelenti h mindennap éjjel nappal csak azt.de az h vegyen magának vki egy ebédet v esetleg egy péksütit uzsonnára..miért ne?!

szinte minden kaja mű..de okosan lehet.

2012. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Utolsó elöttinek írnám hogy miért ne számítana???Szerinted miért tettem fel a kérdést?A kajáit nem szoktam enni de néha egy pudingja vagy túrórudija azért gondoltam elmehetne..
2012. okt. 20. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy light joghurt, vagy ilyesmi. Az a baj, hogy a norbikajákban olyan anyagok vannak, amik kifejezetten mérgek. Jó, tudom, a túrórduiban is vannak méreganyagok meg minden, de én speciel írtam az update weboldalon nekik egy kérdést, hogy lehet-e enni kismamaként a kajájukat és a válasz az volt, hogy nem kifejezetten kismamáknak ajánlják. Szóval ezek után, ha már ők is ezt mondják, szerintem inkább válassz valami más lehetőséget.
2012. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kissbe ***** válasza:
Pont az Update-ra nem mondanám,hogy mű!Ellenben minden más tele van mesterséges adalék anyagokkal,szinezékkel,tartósítószerekkel.Az update egészséges.Sőt,kismamáknak kifejezetten ajánlott,mert nem fehér cukrot és lisztet kell enni terhesen,ezt el is mondják az orvosok is.Én terhesség előtt is update szerint sütök-főzök,sokkal egészségesebb.Mióta így étkezem,sose vagyok még csak megfázva se!Szóval csak nyugodtan fogyaszd!23hetes kismama.
2012. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kissbe ***** válasza:
Nem akarom elhinni,hogy azt írták,kismamáknak nem ajánlják.Van kismama barátnőm(azóta már megszült),aki minden héten ott volt Réka tornáján,személyes kapcsolatba vannak,tőle kért tanácsokat,és végig szigorúan Update szerint étkezett élt,a mai napig.A terhesség alatt is minden tökéletes volt,a pici egészséges nagy baba,és 1,5óra alatt megszült.Szóval neki Réka mondta,hogy lehet!
2012. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kissbe ***** válasza:
2012. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!