Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után mikor lehet...

Császár után mikor lehet emelni? A varratokat már kiszedték. Egy hetes a sebem.

Figyelt kérdés
Két éves a nagyobbik gyerkőc.
2012. okt. 21. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták kell a 6 hét gyógyulás. Nekem lassan 4 hete volt a császár, de még mindig nem nagyon merek nehezet emelni, mert még érzem a sebem. Az én nagyobbik gyerekem 4 éves és 20 kg, eszembe nem jutott még megemelni. De gondolom mindenkinél más a gyógyulási idő is. Én azért nem próbálkozom, nem szeretnék visszakerülni a kórházba, mert szétnyílt a sebem... A kapcsokat egyébként nekem is kiszedték már 5 naposan.
2012. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj az emelgetéssel,nehogy gond legyen és visszakerülj a gyermekágyas osztályra.5-6 hét után már lehet. Óvatosan az öledbe ülhet,vagy feküdjön melléd és öszebújhattok,de emelni még ne emeld fel a nagyot.Jó egészséget!
2012. okt. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából Te érzed mennyire bírod. Nekem nem volt segítségem, emeletről vittem le a gyereket+babakocsit 2 hetes sebbel, mindenki leszidott, hogy milyen hülye vagyok, viszont senki nem tudta megmondani, mi mást tehettem volna :( Akkor én úgy éreztem, hogy bírom és hála az égnek nem lett semmi bajom, nyilván ha megemeltem volna és fáj, feszül, húzódik, akkor nem mentem volna le. Van olyan ismerősöm, aki még a kicsit se emelgette 3 hetes koráig, mert egész egyszerűen nem bírta el és tényleg nem kényeskedett, mind másképp gyógyulunk. Próbáld meg, hogy feláll az ágyra és onnan megemeled, érezni fogod, hogy emelheted-e tovább. Szerintem :)
2012. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
eleinte csupán az újszülöttnek megfelelő súlyt, vagyis 3 kg-ot emelhetsz... kérj segítséget a nagyobbik gyereked ellátásához
2012. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!