Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár után a következő...

Császár után a következő várandósságnál érezte valaki a varratokat fájni? Milyen érzés? Azt, hogy vizsgálják, hogy rendben van-e régi varrat? Kérésre, vagy akinek varrata van azt automatikusan megnézi a doki?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom mert eléggé hasfájósan indult a 2. várandósságom és még mindig érzem a 24. hétben. Elég nagy már most a pocakom, de foggalmam sincs mit érez az akinek a varrata fáj?! Ott fáj a varrat körül és mindig ott kezdődik a keményedés is. Dokimat még nem kérdeztem ez ügyeben a korai görcsökre (ami az első 14 hétben volt szinte folyamatosan) arra is azt mondta ez normális és nincs semmi baj.
2011. máj. 19. 07:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem 2 császárom volt, most várom a harmadik babát, de nekem sose fájtak a varratok.

A heg vastagságát mindig mérik UH-on, de ezen ne most aggódj, ráérsz a legvégén, amikor már igazán nagyra nyúlt a méhed.

2011. máj. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!