Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz csak akkor folyik...

Magzatvíz csak akkor folyik el, ha már elötte elment a nyákdugó vagy attól függetlenül elfolyhat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem biztosd hogy elfolyik am agzatvíz én már kétszer szültem és egyszer sem folyt el
2009. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bármikor elfolyhat, a kettő nem függ egymástól. Nekem se a nyákdugóm nem ment el, se a magzatvízem, csak jöttek a fájások. A vajúdás közepe felé ment el a magzatvíz, olyan érzés volt mintha leöntötték volna a fenekem a vödör meleg vízzel.
2009. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a magzatvizem folyt el, amikor kezdődött a szülés, előtte nyákdugó nem távozott. Sőt, amikor beértünk a kórházba, akkor azt mondták, hogy teljesen zárt vagyok, csak meg van rövidülve a méhszáj két ujjnyira.

A doki szerint nem zárt méhszájjal is folyhat a magzatvíz, ugyanúgy "kifér", ahogyan a természetes folyás is átjön rajta.

Arra tippeltek, hogy jó sokáig még nem lesz ebből baba, ugyanis fájásaim egyáltalán nem voltak, de szerencsére tévedtek, mert a víz elfolyása után három órával beindultak a fájások, egyből három percesek voltak az elején és erősek, vajúdás közben távozott a nyákdugó és összesen három órát vajúdtam, már kezdődtek a tolófájások.

2009. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nah, nem a méhszáj, hanem a méhnyak volt megrövidülve.
2009. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment el a nyákdugó a magzatvíz elfolyása előtt. És a fájások is csak 7 óra hossza múlva kezdődtek.
2009. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem a nyákdugóm nem távozott, sem a magzatvíz nem folyt el. A dokim csipte el! Utána erősödtek csak fel igazán a fájásaim.
2009. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!