Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet hason...

Terhesség alatt lehet hason aludni? Ma reggel kénytelen voltam a hasamra fordulni, mert fulladtam, és másképp nem tudtam aludni. Holnap leszek 12 hetes.

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Még 12 hetesen igen, de 16 hét után nem ajánlott mert nyomhatod a babádat! Van aki tovább is hason alszik, ahogy érzed!
2012. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En kb a 20. hetig hason aludtam:) igaz, kb a 16. hettol mar csak fel hason, felhuztam az egyik labam:) csak a 22-23. he korul kezdett el noni a hasam:) nyugodtan aludhatsz ameddig kenyelmes.

31 hkm

2012. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyen idősen szerintem is lehet még, majd úgyis érzed, mikortól kényelmetlen...egyébként pár hét múlva elérkezik ez az idő is :)

Egyébként én csak hason aludtam előtte, úgyhogy el sem tudtam gondolni, hogy fogok aludni nagy pocakkal. Vettem terhespárnát, és azzal nagyon sokáig tudtam még félig hason aludni, úgyhogy ha előfordulnak ilyen problémák, hogy hason kell aludni, akkor érdemes megfontolni, ilyentájt vettem én is...

2012. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak nem szeretném összenyomni a babát :) Úgy aludtam,hogy az egyik lábamat felhúztam,hogy ne helyezzem a teljes testsúlyomat a babára.Amióta terhes vagyok egyszer sem aludtam hason,de ma reggel muszáj volt(max fél óra volt),nem tudom,hogy fekve miért nem volt elég a levegőm,csak nagyokat sóhajtoztam,és mire sikerült volna elaludnom,akkorra megint kevés volt a levegőm. :( Nem tudom,hogy mi lehet ez.Este lefekvés előtt 1-2 órával még semmi bajom sem volt.
2012. okt. 22. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Ameddig kényelmes. A babát nem tudod összenyomni, mivel folyadékban van, azt meg nem lehet. Alap fizika.
2012. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!