Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két dologra szeretnék választ...

Két dologra szeretnék választ kapni. Egyik, hogy előfordult e valakivel, hogy reggel nem hányt, csak hányingere volt és addig tartott, amíg egy falat valamit nem evett meg?

Figyelt kérdés

Másik, hogy tippelnétek nekem egy kort és egy nemet?Köszönöm előre is a válaszokat!


[link]



2012. okt. 15. 07:46
 1/10 anonim ***** válasza:

A hányinger nekem a nap 24 órájában tartott, a 18. hétig sajnos. Sokat le is fogytam emiatt. Hányni összesen egyszer hánytam.

Tippjátékban nem vagyok túl jó, de legyen 16 hét. :o)

2012. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 gelazso ***** válasza:
41%

persze. savtúltengés.

rossz a kép semmit sem lehet látni.reális véleményt kérsz vagy rejtvényt akartál feladni?

2012. okt. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,hányni még én sem hánytam de a reggelek nem túl jók:S Nemsokára elárulom a hetet.
2012. okt. 15. 08:13
 4/10 A kérdező kommentje:
A kép igaz, hogy sötét de látszik a hasam rajta kedves utolsó válaszoló.
2012. okt. 15. 08:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más.Nálam pl:reggel még alig nyitottam ki a szemem és már mentem is a wc-re.Napközben egész jól voltam,amíg nem ettem gondolt egyet és rohanhattam megint! :( Ez így ment a 16.hétig!


A tippem: 14.hét kislány! :)

2012. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is így voltam, reggel mindig pár falattal kellett kezdenem különben hányingerem volt, de olyan is volt hogy két hétig alig ment le pár falat a torkomon, csak a sültkrumpli és rántotta csúszott le, a hányinger folyamatos volt. 16. hétig négy kg ment le. hányni csak négyszer hánytam
2012. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valószínű sok a savad. Kerüld a sok savat csináló ételeket és mindig legyen nálad valami kis harapnivaló amit ilyenkor megeszel és felszívja a savat.

Tipp olyan 13-14 hét. Nem talány kislány. De a kép tényleg nem túl jó. Ha világosabb lenne és jobban látszódna a pocid jobban lehetne tippelni.

2012. okt. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

15.hét és kislány.


Nekem egy pár korty kóla és gyömbér segített mikor annyira rosszul voltam.A hideg gyümölcsjoghurttól lettem reggel jobban,szinte csak azt ettem délig.

2012. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket:-)11 hét 5 napos vagyok:-)A nemét még nem tudni:-)
2012. okt. 15. 10:07
 10/10 anonim ***** válasza:

en pont igy voltam, nem hanytam, csak emelyegtem az ehsegtol, de hajnali 4kor is..


20. het, fiu

2012. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!