Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy kicsi sima átlátszó folyásom van, vagy esetleg csöpög a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hülye gyerek... De hallottam már ilyet, hogy elkezdett csöpögni, és mivel még ezelőtt nem voltam terhes, kicsit aggaszt ez a kérdés.
2012. okt. 22. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 13 hetes terhes vagyok.Nekem is van átlátszó folyásom.
2012. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy kérdező?
2012. okt. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
28. hetes, ikres.
2012. okt. 22. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi a folyás?

Szerintem csináld azt, hogy odateszel egy pzs-t és ha 10 perc alatt elázik, akkor lehet a magzatvíz.

2012. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is pont ezt tettem. :-) Nem, nem ázik el, sőt tök száraz fél óra után is. Teljesen hülyének érzem magam... Kicsit túlaggódom a dolgokat. Remélem minden oké lesz. Köszönöm a válaszod.
2012. okt. 22. 21:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Állítólag a magzatvíznek jellegzetesen édeskés szaga van, és teljesen átlátszó, mivel hogy víz... A folyásnak általában van színe: fehéres, sárgás, zöldes, barnás, attól függ, és a szaga egyáltalán nem mondható édeskésnek. Amúgy meg lehet kapni gyógyszertárban olyan betétet, ami kimutatja, ha magzatvíz folyik, mert az lúgos, a folyás meg savas kémhatású, ha jól tudom, de lehet, hogy fordítva van... bár nem hiszem.


Boldog babavárást!


35 hkm

2012. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A vége felé már normális a vizesebb, bővebb folyás, lehet, hogy neked az ikrek miatt hamarabb kezdődött?


Nekem is ilyen van 1-2 hete, bár én 34 hetes múltam, de a doki múlt héten látott, teljesen zárt a méhszájam és azt mondta, ilyenkor ez már előfordul.


Amúgy én is próbáltam ezt a papírzsepis módszert, nekem átlátszó volt, édeskés ízű és átázott, mégsem magzatvíz.

2012. okt. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!