Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet magzatvíz szivárgás, ha...

Lehet magzatvíz szivárgás, ha napjában egyszer-kétszer úgy érzem, mintha megjött volna, de csak átlátszó, vízszerű "valami" távozik?

Figyelt kérdés
23 hetes ikerterhes vagyok.
2011. jan. 10. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

igaz nekem nem szivárgott, de lehet, nekem mindig ezt mondta a védőnőm h igy néz ki a szivárgás.

menj dokihoz mindenképp főleg ikrekkel.

minden jót nektek!

2011. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem hasonló volt( csak 37hetesen) elemntem sokihoz, úgy megvizsgált, hogy elkezdtem vérezni, és majdnem kórházban töltöttem a szilvesztert is...:(

De végül is kiderült hogy nem szivárgás:)

De azért legalább UHn megnézetném magam

2011. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos, de valószínű, hogy egyszerűen a terhesség alatt előforduló bővebb folyásról van szó. Nálam így volt.
2011. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Esetleg, vegyél olyan betétet ami elszíneződik ha magzatvíz folyik!

Utológ belegondolva én azt tettem volna!!

(2,vagyok

2011. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. és hol lehet ilyen betéte venni? még nem is hallottam rolla
2011. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet, menj a gyógyszertárba olyan betétért, amit előttem is írtak. A magzatvíz hatására elszíneződik. Vagy hívd az orvosod, és ő is megnézi olyan papírral és még meg is vizsgál! Mindenképp csinálj valamit ;)
2011. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárakban lehet kapni!

Bár én vidéken kértem ilyen, és úgy néztek rám mint aki enm normális, közölte a gyógyszerász hogy ő nem is hallott ilyenről!

De felszereltebb gyógyszertárakban lehet kapni. Magzatvíz jelző betét néven

2011. jan. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Holnap megyek is a dokihoz, bár a hét végén kellene mennem uh-ra, de most előbbre hozom.
2011. jan. 10. 11:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Régebben lehetett ilyen betétet kapni, manapság már nem árulják, kivonták a forgalomból. 24 hetesen hasonló tüneteim voltak, bementünk a kórházba, sajnos beigazolódott a gyanú. Szerintem ne várj holnapig, mert ha szivárgás, akkor gyorsan kell lépni, úgy még van esély, hogy sikerül bent tartani a babákat. Nekem végül szerencsém volt, de a 35. hétig 24 órában feküdtem. 37 hkm
2011. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!