Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen milyen gyakran...

20 hetesen milyen gyakran kell érezni egy nap a baba mozgását? 3 napja érzem, de ma valamiért még nem.

Figyelt kérdés
2008. máj. 21. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak pihen, de ha ez így marad hívd fel az orvost, van -e okod aggodni, szerintem nincs, de lehet tegnapig a hülye időjárás miatt kezdted érezni.
2008. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Ebben a korban még nem minden mozgását érzed, de azért egyszer naponta legalább kell. Amikor én ilyen idős voltam nekem leginkább csak az esti zuhanyozás után mocorgott.

De ha nagyon aggódsz próbáld mozgásra bírni egy kis csokival, ha kávézol akkor egy kis kávéval, vagy esetleg lépcsőzéssel. Nem csodamódszerek, de néha bejönnek.

Üdv, 32 hetes kismama

2008. máj. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

ha mégcsak három napja érzed, párnap akár ki is maradhat.

és valóban ebben a kórban nem minden mozgását lehet érezni.

30hetes kismama, boldog babavárást


eljön az az idő is, mikor azt kérdezed, nem akar ez a babó aludni egy pici?:)

2008. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

En a 15.hettol ereztem a baba mozgasat,es kb. a 18.heten szinte egyetlenegyszer sem,el is mentem 4d-s uh-ra,de aztan kiderult,h minden oke volt,ott is mocorgott am nagyon,csak En nem ereztem.

Mostmar mindennap erzem,de ma nagyon keveset mocorgot nekem is,szeritnem ez az ido rajuk is kihat,eygszer 25 fok,aztan 12,szoval szerintem ne izgulj,de ha ugy gondolod hivd fel az orvosodat,vagy vedonot,es lehet,h elmehetsz szivhangot hallgatni,es akkor bizti megnyugszol,h minden rendben van.

Boldog babavarast kivanok

25 hetes kismama

2008. máj. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!