Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes vagyok. állandoan...

18 hetes vagyok. állandoan van fehér, v. áttlátszo folyásom. Ez csak a terhességtöl van ugye? Magzatviz ilyenkor még nem szivároghat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a fehéres hüvelyi folyás teljesen normális, hol több, hol kevesebb. Szerintem nálad is erről van szó!
2009. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez normalis, a magzatviz nem szivarog meg, de azert emlitsd meg a dokinak ha mesz majd ellenorzo vizsgalatra, hozza vannak szokva a sok kerdeshez.

Hu, neked most jon majd a nagy babarugizasos-erzeses idoszak, sok sok oromteli honapokat es konnyu szulest!!

2009. aug. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.hu igen már várom,h a rugdosást érezzem.
2009. aug. 9. 10:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! én nem megijeszteni akarlak, csak elmondom a saját történetem.tavaly a 19. héten arra keltem, hogy teljesen elfolyt a magzatvizem! sajnos, nem tudtak már mit tenni...:(

úgyhogy én a rossz tapasztalatomból okulva azt tanácsolnám, hogy ne várj a következő dokilátogatásig, hanem amint tudod, hívd fel a dokidat, vagy menj be hozzá! még egyszer mondom, nem rád akarom hozni a frászt, de jobb félni...!

2009. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit leírtál, az mind a hormonoknak tudható be. Magzatvíz nem szivároghat még ilyenkor, kizárt. Ahogy halad előre a terhességed megfigyelheted, hogy egyre több lesz a folyás, ami mindaddig természetes, amíg fehér, vagy színtelen.

Boldog babavárást!

21 km

2009. aug. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen vastag ,fehér folyás és én is attól féltem folyik a magzatvíz!!!De a doki megvizsgált és teljesen zárt voltam a szülésig.
2009. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!