Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétvégi hidegfront, Ti féltek...

Hétvégi hidegfront, Ti féltek tőle?

Figyelt kérdés

Én rettegek, mert sokan azt mondják beindíthatja a szülést, én viszont még korainak tartanám! Ti hogy vagytok ezzel, tapasztalatok?

36 hkm


2012. okt. 23. 15:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31 hetes vagyok, így elméletileg nem fenyeget a front, bár csöppet tartok tőle hogy mégis gond lesz :S
2012. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Én nem félek, hanem remélek. :) Bár még csak 37 hetes vagyok, elég nagyok a babám méretei és attól tartok, hogy még 3 hét alatt annyit nőne, hogy "gond" lenne..
2012. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Ha rettegsz akkor bestresszeled magad. Megindulhat a szülés. De nem a front miatt, hanem az idegbaj miatt. Láttam már ilyent.


Szülésznő

2012. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

én csak a hiszti roham miatt félek :)

még jócskán arrébb van a szülés nálam, legalább 16 hét, de remélem több lesz :)

2012. okt. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én csak a csúszástól félek, mivel havasesőt és havat is ígérnek vele együtt. És most kezdődik lassan, hogy hetente kell menni orvoshoz és ide-oda, és minden messze van, busz pedig szintén messze visz. És én amúgy se voltam csúszós talajon stabil ember sose. :(

33 hkm

2012. okt. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy akkora hó lesz hogy csúszna :).


31h km

2012. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hó se kell, ha 4 foknál kevesebb van, elég egy pici nedvesség és már fagy.
2012. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igazából nem is tudom. Jövő hét szerdán császároznak, szóval nekem már mindegy. Csak attól félek inkább, hogy ha előbb beindul, akkor nem császároznak meg.
2012. okt. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, akkor nem vagyok egyedül. Tényleg a csúszós utakra nem is gondoltam, de reméljük azért még a nagy havazás odébb van. Kedves 2. válaszoló, én is így vagyok vele, hogy az én babámat is nagyobbnak mondták eddig, de nem lenne baja ha a 37. hétre születne? Akkor töltöm. Párom szerint kár ezen izgulni, ezt nem tudjuk befolyásolni, és koraszülött már nem lesz! De azért jobb nekik minél tovább bent lenni.
2012. okt. 23. 17:22
 10/18 anonim ***** válasza:
2es vagyok.Mindenhol azt olvasom, hogy 37 hetesen már készen van. :D Onnantól már csak hízik. :) Persze soha nem avatkoznék bele, hogy mikor jöjjön ki, ha tudnék sem, de azért picit reménykedek, hogy hátha....na jó ha nem is most de akkor legalább jövő héten, akkor már 38 lesz. :)De mivel kisfiú...azt mondják ők lustábbak és tovább maradnak odabent...na persze nem törvényszerű. :)
2012. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!