Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok. Kb...

26 hetes kismama vagyok. Kb két napja fájdogál a derekam. Mint ha meg akarna jönni a menstruációm. Normális ez? Lehet, hogy a hidegfront idézi elő?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél be magnéziumot és pihenj le. A derékfájást kontrakciók is okozhatják.
2011. okt. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb. félidőtől szülés utánig fájt a derekam, a terhesség vége felé felülni se tudtam az ágyról normálisan. Aztán magától elmúlt.
2011. okt. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kontrakció lenne, azt éreznéd, mert olyankor keményedik a has is.

Ha nem keményedsz, akkor szerintem ennyi simán belefér. Túl vagy a félidőn, jönnek az eddig ismeretlen "kellemetlenségek".

Egyébként én még csak 8 hetes vagyok (harmadikkal) és nekem is fájt ma reggelre a derekam, nekem is szokott frontnál, szóval simán lehet, hogy most alakul ki a "frontérzékenységed".

2011. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 33 hetes vagyok soha nem keményedett még a hasam attól függetlenül vannak mensi szerű görcseim meg derék fájásom ami kb fél perctől egy percig is eltart ezek nálam jósló fájások és nem jár keményedéssel.Szedek magnéziumot de a front nálam is felerősítette.
2011. okt. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!