Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam ma 1 terhességi...

Csináltam ma 1 terhességi tesztet a neve GRAVI-HCG nagyon megköszönném, ha tudnátok róla valamit mondani . Vagy egyéb tesztek pontosságáról?

Figyelt kérdés
Hogy mennyire pontos és hogy hány tesztet készítsek még, h beigazolódjon az állítása, mert POZITÍV! Aminek örülök! Köszönöm segítségeteket?

2012. okt. 24. 13:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy megbízhatsz benne, gratulálok az eredményhez.

A biztosat úgyis az orvos mondja. :)

2012. okt. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És szerintetek, hogyan mondjam el az élettársamnak
2012. okt. 24. 13:14
 3/16 A kérdező kommentje:
?? :)
2012. okt. 24. 13:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Ő is örül a babának és valami ötletes megoldást keresel,hogy tudasd vele, vagy ő nem lesz boldog és ezért vagy gondban,hogy tálald a hírt?
2012. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valami babával kapcsolatos dolgot, és mondd, h pár hónap múlva szüksége lesz rá:)
2012. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

páromnak megmutattam a pozitív tesztet. mondjuk mi terveztük a kis lurkót, ő nagyon örült neki.

ti terveztétek?

gratulálok! :)

2012. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én két tesztet csináltam biztos, ami biztos alapon, de persze a doki az, aki tényleg biztosíthat a baba megléte és hogyléte felől.
2012. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Örülne a babának, mert nagyon szeretne gyermeket. És én is, de most jön a java. 3hónapja vagyunk 1ütt. Ő 25 éves én 21 tehát csak későbbre terveztük. ez természetes hiszen ez most olyan mintha"felcsinált volna" Pedig nem , mert fogamzásgátlót szedtem ... Neki van stabil munkahelye. nekem most nincs. Megérzésből vettem a tesztet. Kaja szagától való rosszullét, nem szerettem reggelizni, a párom szerint 2emberes adagokat eszem:)) és tegnap megkínáltak almával, meg is ettem és kívántam a másodikat, pedig én soha nem eszek almát. menstruáció helyett csak görcseim jöttek. Hetes hisztik... állandó pisilés:)) És a baba okozta:))))) Kb. fél órája csináltam a tesztet. azóta már beszéltem telefonon a párommal, de nem tudtam megmondani neki. Szóval azt nem tudom és ezért félek,h tőlem örülne-e neki ?? Mert én tőle igen. Remélem értitek :))
2012. okt. 24. 13:29
 9/16 anonim ***** válasza:
háát, csak úgy tudod meg, hogy mit szól hozzá, ha megmondod neki. de remélem a legjobbakat. majd írd meg a reakcióját!
2012. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt azért még hozzá tenném,h ő fiatal apa akar lenni én meg fiatal anya :)
2012. okt. 24. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!